Özel Avrupagöz Esenyurt Göz Merkezi

Bilimsel, vicdani, etik ve ilkelerden ödün vermeden; açık, dürüst ve güvenilir bir tanı ve tedavi hizmeti sunmak. Hastaların ve çalışanların memnuniyetine odaklı, yüksek kalitede sağlık hizmetini, en ekonomik şekilde sunmak. Bilimsel araştırmalar ve yeni uygulamalarda öncü, uluslararası düzeyde bir referans merkezi olmak. Sürekli eğitim, ölçme ve iyileştirme yöntemleri kullanarak devamlı gelişmeyi ve yenilenmeyi sağlayan bir yönetim ve işletim sistemine sahip sağlık grubu olmak.
Özel Avrupagöz Esenyurt Göz Merkezi Hakkında İçerikler
Özel Avrupagöz Esenyurt Göz Merkezi İletişim Bilgileri
Adres Adres:Fatih Mah. Bahçe Yolu Cad. No:14
Telefon Tel:0 (212) 699-1300
Fax Fax:…
E-Mail E-Mail:…
Özel Avrupagöz Esenyurt Göz Merkezi Nerede
Özel Avrupagöz Esenyurt Göz Merkezi Randevu Alma
Özel Avrupagöz Esenyurt Göz Merkezinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Avrupagöz Esenyurt Göz Merkezi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Avrupagöz Esenyurt Göz Merkezinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Avrupagöz Esenyurt Göz Merkezi Bölümleri ve Servisleri
Göz Hastalıkları
Özel Avrupagöz Esenyurt Göz Merkezi Doktorları
Özel Avrupagöz Esenyurt Göz Merkezinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -