Özel Birinci Göz Hastanesi

Bilimsel, vicdani, etik ve ilkelerden ödün vermeden; açık, dürüst ve güvenilir bir tanı ve tedavi hizmeti sunmak. Hastaların ve çalışanların memnuniyetine odaklı, yüksek kalitede sağlık hizmetini, en ekonomik şekilde sunmak. Bilimsel araştırmalar ve yeni uygulamalarda öncü, uluslararası düzeyde bir referans merkezi olmak. Sürekli eğitim, ölçme ve iyileştirme yöntemleri kullanarak devamlı gelişmeyi ve yenilenmeyi sağlayan bir yönetim ve işletim sistemine sahip sağlık grubu olmak.
Özel Birinci Göz Hastanesi Hakkında İçerikler
Özel Birinci Göz Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres Adres:Cumhuriyet Mahallesi Atatürk Bulvarı No:5 Beylikdüzü / İstanbul
Telefon Tel:0 (212) 444-6656
Fax Fax:…
E-Mail E-Mail:…
Özel Birinci Göz Hastanesi Nerede
Özel Birinci Göz Hastanesi Randevu Alma
Özel Birinci Göz Hastanesinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Birinci Göz Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Birinci Göz Hastanesinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Birinci Göz Hastanesi Bölümleri ve Servisleri
ACİL, AĞIZ VE DİŞ SAĞLIĞI, ANESTEZİ VE REANİMASYON, BESLENME VE DİYET, BEYİN VE SİNİR CERRAHİSİ, BİYOKİMYA VE KLİNİK BİYOKİMYA, CHECK-UP, ÇOCUK CERRAHİSİ, ÇOCUK SAĞLIĞI VE HASTALIKLARI, DERMATOLOJİ (CİLDİYE), FİZİK TEDAVİ VE REHABİLİTASYON, GASTROENTEROLOJİ, GENEL CERRAHİ, GÖZ SAĞLIĞI VE HASTALIKLARI, İÇ HASTALIKLARI (DAHİLİYE), KADIN HASTALIKLARI VE DOĞUM, KARDİYOLOJİ, KLİNİK PSİKOLOJİ, KULAK BURUN BOĞAZ HASTALIKLARI, NÖROLOJİ, ORTOPEDİ VE TRAVMATOLOJİ, PLASTİK VE ESTETİK CERRAHİ, PSİKİYATRİ, RADYOLOJİ, SAÇ EKİMİ, ÜROLOJİ
Özel Birinci Göz Hastanesi Doktorları
Özel Birinci Göz Hastanesinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -