Özel Esnan Beylikdüzü Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi

Esnan Ağız ve Diş Sağlığı merkezlerinin 3. şubesi olan Beylikdüzü şubesi 2012 yılında hizmete açılmıştır. Beylikdüzü şubemiz, Büyükçekmece, Esenyurt, Bahçeşehir ve Avcılar ilçelerine yakınlığı ile bilinmektedir. Büyükçekmece ve Avcılar ilçelerinden rahatlıkla ulaşılabilen Beylikdüzü şubemiz diş sağlığı sekötürnde ilkleri de hastalarına sunmaktadır. Gelişen teknolojiyi yakından takip eden merkezlerimizde müşteri memnuniyeti birinci hedefimizdir. Merkezlerimizde; oral diagnoz ve radyoloji (ilk muayene ve röntgen), çene cerrahisi, implantoloji, ortodonti (tel tedavisi), konservatif diş tedavisi (diş dolgusu), endodonti (kanal tedavisi), pedodonti (çocuk ağız ve diş sağlığı), periodontoloji (diş eti tedavisi) birimlerinin yanısıra genel anestezi ameliyathaneleri mevcut olup, ağız ve diş sağlığı konusunda karşılaşılabilecek bütün problemlerin çözüm merkezidir. Yurt dışından gelen hastalarımız için havaalanında karşılama-uğurlama, tedavi esnasındaki servis hizmetleri ve implant uygulamalarında ücretsiz konaklama avantajları sunulmaktadır. Esnan Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi alanında uzman kadrosu ve güleryüzlü personeli ile daha sağlıklı hizmet vermek adına her geçen gün kendini yenilemeye devam edecektir.

Özel Esnan Beylikdüzü Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi Hakkında İçerikler
Özel Esnan Beylikdüzü Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi İletişim Bilgileri

Adres Adnan Kahveci Mah. Yavuz Sultan Selim Blv. Çalışlar Cd. Midpoint Sitesi No:2  
Telefon 90 (212) 855 27 27
Fax 90 (212) 855 27 53
E-Mail beylikduzu@esnan.com.tr

Özel Esnan Beylikdüzü Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi Çalışma Saatleri

Pazartesi 08:30 – 16:00  
Salı 08:30 – 16:00
Çarşamba 08:30 – 16:00
Perşembe 08:30 – 16:00
Cuma 08:30 – 16:00
Cumartesi 08:30 – 16:00
Pazar

Özel Esnan Beylikdüzü Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi Nerede
Özel Esnan Beylikdüzü Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi Randevu Alma
Özel Esnan Beylikdüzü Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Özel Esnan Beylikdüzü Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Esnan Beylikdüzü Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak sonuçlarınızı alabilirsiniz.

Özel Esnan Beylikdüzü Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi Bölümleri ve Servisleri

-İmplant Tedavileri

-Estetik Diş Tedavileri

-Ortodonti Tedavileri

-Diş Beyazlatma

-Cerrahi Tedaviler

-Endodontik Tedaviler

-Pedodontik Tedaviler

-Total Parsiyel Protezler

-Kuron-Köprü Protezler

-Konservatif Tedavi

-Periodontal Tedaviler

-Genel Anestezi ve Uygulamaları

Özel Esnan Beylikdüzü Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi Doktorları
Özel Esnan Beylikdüzü Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.

Özel Başak Tıp Merkezi - Isparta Şarkikaraağaç Dr. Sadettin Bilgiç Devlet Hastanesi - Akçakoca Devlet Hastanesi - Düzce Atatürk Devlet Hastanesi - Özel Oray Diyaliz Merkezi - Özel Düzce Güneş Tıp Merkezi - Düzce Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi - Özel Fizema Tıp Merkezi - Özel Düzce Göz Tıp Merkezi - Özel Karatekin Hastanesi -