Özel Batı Anadolu Mersinli Tıp Merkezi

Batı Anadolu Sağlık ve Eğitim Kurumları yeni nesil Sağlık Eğitim organizasyonudur. Uzmanlık alanı sadece insan sağlığıdır. Koruyucu ve tedavi edici sağlık hizmeti dışında, sağlık eğitimi, sağlık Turizmi ve Sağlıklı gıda alanlarında faaliyet göstermektedir. Sağlık hizmeti veren kurumlar; Batı Anadolu Central Hospital, Batı Anadolu Mersini Cerrahi Tıp Merkezi, Karşıyaka Tıp Merkezi, Bayraklı Görüntüleme Merkezi ve Mobil sağlık hizmetleri Portör tarama ve Batı Anadolu OSGB Sağlık hizmeti veren kuruluşlarımız SGK ile anlaşmalıdır.Tüm SGK mensuplarına nitelikli ve kaliteli sağlık hizmetini minimum katkı payı ile sunmaktadır. Sağlık; sevgi, bilgi ve güvenle kazanılır. Teknoloji hizmet kalitesini, güleryüz ise hasta memnuniyetini arttırır. Sizlere sunduğumuz sağlık hizmeti, uluslararası bir kurum (URS) tarafından kalite belgesi verilerek her yıl denetlenmektedir.

Özel Batı Anadolu Mersinli Tıp Merkezi Hakkında İçerikler
Özel Batı Anadolu Mersinli Tıp Merkezi İletişim Bilgileri

Adres Fatih Cd. No:10, 35170 Konak/İzmir  
Telefon 0232 477 22 22 0232 477 22 22
Fax
E-Mail

Özel Batı Anadolu Mersinli Tıp Merkezi Çalışma Saatleri

Pazartesi 08:30 – 16:00  
Salı 08:30 – 16:00
Çarşamba 08:30 – 16:00
Perşembe 08:30 – 16:00
Cuma 08:30 – 16:00
Cumartesi 08:30 – 16:00
Pazar

Özel Batı Anadolu Mersinli Tıp Merkezi Nerede
Özel Batı Anadolu Mersinli Tıp Merkezi Randevu Alma
Özel Batı Anadolu Mersinli Tıp Merkezinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Özel Batı Anadolu Mersinli Tıp Merkezi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Batı Anadolu Mersinli Tıp Merkezinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak sonuçlarınızı alabilirsiniz.

Özel Batı Anadolu Mersinli Tıp Merkezi Bölümleri ve Servisleri

-KADIN HASTALIKLARI VE DOĞUM

–GENEL CERRAHİ

-K.B.B.

-ÜROLOJİ

-ORTOPEDİ

-GÖZ HASTALIKLARI

-PEDİATRİ

-RADYOLOJİ

-KALP VE DAMAR

-DİŞ HASTALIKLARI

-KARDİYOLOJİ

-DAHİLİYE

-DERMATOLOJİ

-GÖĞÜS HASTALIKLARI

-NÖROLOJİ

-SAĞLIK VE GÜZELLİK

-DİYETİSYEN

-PSİKİYATRİST

Özel Batı Anadolu Mersinli Tıp Merkezi Doktorları
Özel Batı Anadolu Mersinli Tıp Merkezinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.

Isparta Şarkikaraağaç Dr. Sadettin Bilgiç Devlet Hastanesi - Akçakoca Devlet Hastanesi - Düzce Atatürk Devlet Hastanesi - Özel Oray Diyaliz Merkezi - Özel Düzce Güneş Tıp Merkezi - Düzce Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi - Özel Fizema Tıp Merkezi - Özel Düzce Göz Tıp Merkezi - Çaycuma Devlet Hastanesi - Devrek Devlet Hastanesi -