Özel Efes KBB Tıp Merkezi

Prof. Dr. Ümit Uluöz ve Özhan Şen tarafından 2005 yılında Alsancak semtinde kurulmuştur. Özellikle Kulak Burun Boğaz alanında hasta sağlığını temel alan ve hastalarını gereksiz ameliyatlardan korumayı temel ilke olarak benimseyen kurumumuz; verdiği kaliteli ve özenli tıp hizmeti sonucu hastaların güvenini kazanarak büyümüş ve 2014 yılında ferah ve çağdaş olarak tasarlanmış muayene odaları, tam donanımlı ameliyathaneleri, mesleklerindeki yenilikleri yakından takip eden Profesör, Doçent ve Uzman kadroları ve güler yüzlü personeli ile birlikte Mersinli’deki yeni binasına taşınmıştır. Merkezimiz, benzer merkezlerin açılması yönünde sadece izmir değil Türkiye’de örnek olmuştur ve İzmir’e yeni sağlık tesisleri kazandırılmasına öncülük etmekten gurur duymaktadır.

Özel Efes KBB Tıp Merkezi Hakkında İçerikler
Özel Efes KBB Tıp Merkezi İletişim Bilgileri

Adres Adres:Fatih caddesi No:32 Mersinli / İzmir “Metro Stadyum Durağı Karşısı” Bornova -İZMİR
Telefon Tel:0 (232) 446 15 16
Fax Fax:0 (232) 446 57 96
E-Mail E-Mail:info@efeskbb.com

Özel Efes KBB Tıp Merkezi Nerede
Özel Efes KBB Tıp Merkezi Randevu Alma
Özel Efes KBB Tıp Merkezinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Özel Efes KBB Tıp Merkezi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Efes KBB Tıp Merkezinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Özel Efes KBB Tıp Merkezi Bölümleri ve Servisleri
Anestezi Uygulamaları – Anesteziyoloji, Baş Boyun Hastalıkları, Boğaz Hastalıkları, Burun Estetiği (Rinoplasti), Burun Hastalıkları, Dil Dudak Ağız İçi Hastalıkları, İki Taraflı Ses Teli Felçleri, Kulak Hastalıkları, Radyofrekans ile Cerrahi, Reflü Hastalıkları
Özel Efes KBB Tıp Merkezi Doktorları
Özel Efes KBB Tıp Merkezinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.

Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -