Özel Batı Anadolu Central Hospital

Etik ilkelerden ödün vermeden, sağlıkta kalite standartlarını ilke edinip, hasta ve çalışan memnuniyetini ön planda tutarak, maksimum memnuniyet sağlamayı hedefleyen, hasta haklarına saygılı, çevreye duyarlı, nitelikli sağlık çalışanı yetiştiren, yenilikçi ve sürekli kendini geliştiren, hizmet sunumunda ‘Koşulsuz sevgi, evrensel bilgi.’ Politikasını benimseyen bir misyonla hizmet vermekteyiz. İleri teknolojiyi uzman kadromuz ile birleştirerek, sunduğumuz sağlık hizmetleriyle hasta ve hasta yakınlarının memnuniyetini maksimum düzeyde sağlamayı, etik ilkelere bağlı kalarak verdiğimiz hizmetin bilimselliği ve kalitesiyle en iyi olmayı, bir model oluşturmayı ve bu çalışmaları akademik ortamda da sürdürmektir.
Özel Batı Anadolu Central Hospital Hakkında İçerikler
Özel Batı Anadolu Central Hospital İletişim Bilgileri
Adres Adres:1644 Sokak No:2/2 Bayraklı İzmir / Türkiye
Telefon Tel:0 232 341 67 67
Fax Fax:0 232 477 22 22
E-Mail E-Mail:info@centralhospital.com.tr
Özel Batı Anadolu Central Hospital Nerede
Özel Batı Anadolu Central Hospital Randevu Alma
Özel Batı Anadolu Central Hospitalnden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Batı Anadolu Central Hospital Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Batı Anadolu Central Hospitalnden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Batı Anadolu Central Hospital Bölümleri ve Servisleri
Kadın Hastalıkları/Doğum Genel Cerrahi, KBB, Üroloji, Ortopedi, Göz Hastalıkları, Çocuk Hastalıkları, Çocuk Cerrahisi, Radyoloji, Kalp Ve Damar, Diş Hastalıkları, Kardiyoloji, Dahiliye, Gastroenteroloji, Dermatoloji, Göğüs Hastalıkları, Nöroloji, Nöroşirürji, Anestezi, Fizik Tedavi, Acil Servis, Biyokimya, Mikrobiyoloji, Diyetisyen, Psikiyatri, Güzellik / Estetik
Özel Batı Anadolu Central Hospital Doktorları
Özel Batı Anadolu Central Hospitalnde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -