Özel Karadeniz Lazer Göz Merkezi

Merkezimizde kullanılan VISX STAR S4 ve WAVEFRONT cihazı, değil Türkiye’de; dünyada en son kullanılan teknolojidir. Merkezimiz bölgemizde hizmet veren ilk ve tek Göz Hastalıkları Merkezidir. Merkezimiz Amerikan Johns-Hopkins Üniversitesi doktorları tarafından özel olarak ziyaret edilmiştir. Yapılan ortak çalışmalar sonucu başarılı bulunarak sertifika verilmiştir. Çeşitli Avrupa ülkelerinden binlerce hasta lazer tedavisi için merkezimizi tercih etmiştir ve bu sayı her geçen gün artmaktadır. Gelecekteki en önemli hedefimiz profesyonel olarak göz hastalıkları konusunda “Sağlık Turizmini” Trabzon’a kazandırmaktır. Merkezimiz sonuç olarak bölge insanına; bilimsellik, teknoloji, tecrübe ve ekonomiyi bir arada ve en önemlisi hemen yanıbaşınızda sunmaya devam etmektedir.
Özel Karadeniz Lazer Göz Merkezi Hakkında İçerikler
Özel Karadeniz Lazer Göz Merkezi İletişim Bilgileri
Adres Adres:Gazipaşa Caddesi No:9/2 Ortahisar / Trabzon
Telefon Tel:0 462 326 45 46 0 462 326 45 33
Fax Fax:0 462 323 09 19
E-Mail E-Mail:info@karadenizlazergoz.com
Özel Karadeniz Lazer Göz Merkezi Nerede
Özel Karadeniz Lazer Göz Merkezi Randevu Alma
Özel Karadeniz Lazer Göz Merkezinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Karadeniz Lazer Göz Merkezi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Karadeniz Lazer Göz Merkezinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Karadeniz Lazer Göz Merkezi Bölümleri ve Servisleri
Göz Hastalıkları
Özel Karadeniz Lazer Göz Merkezi Doktorları
Özel Karadeniz Lazer Göz Merkezinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -