Özel Karadeniz Lazer Göz Merkezi

Merkezimizde kullanılan VISX STAR S4 ve WAVEFRONT cihazı, değil Türkiye’de; dünyada en son kullanılan teknolojidir. Merkezimiz bölgemizde hizmet veren ilk ve tek Göz Hastalıkları Merkezidir. Merkezimiz Amerikan Johns-Hopkins Üniversitesi doktorları tarafından özel olarak ziyaret edilmiştir. Yapılan ortak çalışmalar sonucu başarılı bulunarak sertifika verilmiştir. Çeşitli Avrupa ülkelerinden binlerce hasta lazer tedavisi için merkezimizi tercih etmiştir ve bu sayı her geçen gün artmaktadır. Gelecekteki en önemli hedefimiz profesyonel olarak göz hastalıkları konusunda “Sağlık Turizmini” Trabzon’a kazandırmaktır. Merkezimiz sonuç olarak bölge insanına; bilimsellik, teknoloji, tecrübe ve ekonomiyi bir arada ve en önemlisi hemen yanıbaşınızda sunmaya devam etmektedir.

Özel Karadeniz Lazer Göz Merkezi Hakkında İçerikler
Özel Karadeniz Lazer Göz Merkezi İletişim Bilgileri

Adres Gazipaşa Caddesi No:9/2 Ortahisar / Trabzon
Telefon 0 462 326 45 46 0 462 326 45 33
Fax 0 462 323 09 19
E-Mail info@karadenizlazergoz.com

Özel Karadeniz Lazer Göz Merkezi Çalışma Saatleri

Pazartesi 08:30 – 16:00  
Salı 08:30 – 16:00
Çarşamba 08:30 – 16:00
Perşembe 08:30 – 16:00
Cuma 08:30 – 16:00
Cumartesi 08:30 – 16:00
Pazar

Özel Karadeniz Lazer Göz Merkezi Nerede
Özel Karadeniz Lazer Göz Merkezi Randevu Alma
Özel Karadeniz Lazer Göz Merkezinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Özel Karadeniz Lazer Göz Merkezi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Karadeniz Lazer Göz Merkezinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak sonuçlarınızı alabilirsiniz.

Özel Karadeniz Lazer Göz Merkezi Bölümleri ve Servisleri

-Göz Hastalıkları

Özel Karadeniz Lazer Göz Merkezi Doktorları
Özel Karadeniz Lazer Göz Merkezinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.

Özel Başak Tıp Merkezi - Cilt (Deri) kanseri nedir? Cilt kanseri belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Rahim (Uterus) kanseri belirtileri nelerdir? - Mesane kanseri nedir? Belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Kolon (Bağırsak) kanseri nedir? Kolon kanseri belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Böbrek kanseri nedir? Belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - ALS hastalığı nedir? Belirtileri ve süreci - Lösemi (Kan kanseri) nedir? Belirti ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Çocukların yaz tatili sevincini arttıracak etkinlikler! - En iyi dostlarımız evcil hayvanlar -