Karadeniz Teknik Üniversitesi Farabi Hastanesi

Hasta odaklı çağdaş sağlık hizmeti sunumu anlayışı doğrultusunda insanımızın ruh ve beden sağlığını koruyup geliştirmek; hastalarımıza en üst düzeyde kaliteli sağlık hizmetini en son bilgi ve teknolojiyle vermek; uluslararası standartlarda başta hekim olmak üzere sağlık profesyonellerinin mesleki eğitim görmelerine ve bilimsel araştırma yapmalarına uygun alt yapı desteğini sağlamaktır. Sağlık hizmetlerinde; ileri tıp teknolojisini kullanarak, meslek etiği ilkeleri ve hasta haklarına uygun, kanıta dayalı tıbbi uygulamalarla, hasta ve çalışan memnuniyetini sağlayan, bölgesel ve ulusal düzeyde tercih edilen sağlık kurumu olmaktır. Ulusal ve uluslar arası düzeyde sağlık sektöründeki gelişmeler ve ihtiyaçlar doğrultusunda hekim, uzman hekim ve diğer sağlık profesyonellerinin etkin mesleki eğitimlerini gerçekleştirebilmeleri için gerekli olan alt yapıyı sağlamaktır.

Karadeniz Teknik Üniversitesi Farabi Hastanesi Hakkında İçerikler
Karadeniz Teknik Üniversitesi Farabi Hastanesi İletişim Bilgileri

Adres Karadeniz Teknik Universitesi  
Telefon (462) 377 50 00
Fax (462) 325 05 18
E-Mail

Karadeniz Teknik Üniversitesi Farabi Hastanesi Çalışma Saatleri

Pazartesi 08:30 – 16:00  
Salı 08:30 – 16:00
Çarşamba 08:30 – 16:00
Perşembe 08:30 – 16:00
Cuma 08:30 – 16:00
Cumartesi 08:30 – 16:00
Pazar

Karadeniz Teknik Üniversitesi Farabi Hastanesi Nerede
Karadeniz Teknik Üniversitesi Farabi Hastanesi Randevu Alma
Karadeniz Teknik Üniversitesi Farabi Hastanesinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Karadeniz Teknik Üniversitesi Farabi Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Karadeniz Teknik Üniversitesi Farabi Hastanesinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak sonuçlarınızı alabilirsiniz.

Karadeniz Teknik Üniversitesi Farabi Hastanesi Bölümleri ve Servisleri

-ANESTEZİYOLOJİ VE REANİMASYON

-BEYİN VE SİNİR CERRAHİSİ

-ÇOCUK CERRAHİSİ

-GENEL CERRAHİ

-GÖĞÜS CERRAHİSİ

-GÖZ HASTALIKLARI

-KADIN HASTALIKLARI VE DOĞUM

-KALP VE DAMAR CERRAHİ

-KULAK-BURUN-BOĞAZ

-ORTOPEDİ VE TRAVMATOLOJİ

-PLASTİK,REKONSTRÜKTİF VE ESTETİK CERRAHİ

-TIBBİ PATOLOJİ

-ÜROLOJİ

Karadeniz Teknik Üniversitesi Farabi Hastanesi Doktorları
Karadeniz Teknik Üniversitesi Farabi Hastanesinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.

Özel Başak Tıp Merkezi - Cilt (Deri) kanseri nedir? Cilt kanseri belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Rahim (Uterus) kanseri belirtileri nelerdir? - Mesane kanseri nedir? Belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Kolon (Bağırsak) kanseri nedir? Kolon kanseri belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Böbrek kanseri nedir? Belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - ALS hastalığı nedir? Belirtileri ve süreci - Lösemi (Kan kanseri) nedir? Belirti ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Çocukların yaz tatili sevincini arttıracak etkinlikler! - En iyi dostlarımız evcil hayvanlar -