Özel Antalya Kaya Göz Tıp Merkezi

2012 yılında faaliyetine başlayan, Özel Antalya Kaya Göz Merkezi teknik donanımı ve fiziki şartlarını geliştirerek, Lara / Dedeman bölgesinde göz hastalıkları ve tedavisi konusunda tecrübeli uzman hekim kadrosuyla hizmet vermektedir. Her hastasına “kendi yakınlarımıza ne yapılmasını istiyor isek onu yapmalıyız” anlayışında ticari kaygıdan uzak etik ve deontolojik çalışma prensiplerine uyarak günümüzde hastalarımızın haklı güvenini kazanmayı amaç edinmiştir. Göz hastalıkları ve tedavisi konusunda üstün teknolojik imkanları olan bir göz kliniğinde bulunması gereken bütün cihaz ve ölçüm aletlerini bünyesinde bulundurarak, teknolojiyi tip bilimiyle birleştirmeyi hedef edinmiştir.
Özel Antalya Kaya Göz Tıp Merkezi Hakkında İçerikler
Özel Antalya Kaya Göz Tıp Merkezi İletişim Bilgileri
Adres Adres:Sirinyali Mah. Ismet Göksen Cad. No:70/1 Muratpasa – Antalya / TÜRKIYE
Telefon Tel:0 (242) 316 00 96-98
Fax Fax:0 (242) 316 00 99
E-Mail E-Mail:…
Özel Antalya Kaya Göz Tıp Merkezi Nerede
Özel Antalya Kaya Göz Tıp Merkezi Randevu Alma
Özel Antalya Kaya Göz Tıp Merkezinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Antalya Kaya Göz Tıp Merkezi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Antalya Kaya Göz Tıp Merkezinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Antalya Kaya Göz Tıp Merkezi Bölümleri ve Servisleri
Göz Hastalıkları
Özel Antalya Kaya Göz Tıp Merkezi Doktorları
Özel Antalya Kaya Göz Tıp Merkezinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
Özel Başak Tıp Merkezi - Cilt (Deri) kanseri nedir? Cilt kanseri belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Rahim (Uterus) kanseri belirtileri nelerdir? - Mesane kanseri nedir? Belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Kolon (Bağırsak) kanseri nedir? Kolon kanseri belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Böbrek kanseri nedir? Belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - ALS hastalığı nedir? Belirtileri ve süreci - Lösemi (Kan kanseri) nedir? Belirti ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Çocukların yaz tatili sevincini arttıracak etkinlikler! - En iyi dostlarımız evcil hayvanlar -