Özel Hiperox Ayak Sağlığı ve Zor Yara Oksijen Tedavi Merkezi

Hiperox, Antalya’da Sağlık Bakanlığı ruhsatlı Özel Ayak Sağlığı Ve Zor Yara Hiperbarik Oksijen Tedavi Merkezi olarak 2004 Yılında faaliyetine başlamıştır. Hiperox, Sosyal Güvenlik Kurumu ile Hiperbarik Oksijen tedavisi konusunda anlaşmalıdır. Hiperox, Akdeniz bölgesinde özel ayak sağlığı ve zor yara hiperbarik oksijen tedavi merkezidir.
Özel Hiperox Ayak Sağlığı ve Zor Yara Oksijen Tedavi Merkezi Hakkında İçerikler
Özel Hiperox Ayak Sağlığı ve Zor Yara Oksijen Tedavi Merkezi İletişim Bilgileri
Adres Adres:Demircikara Mah. Avni Tolunay Cad. No: 38 C/D Muratpaşa / ANTALYA
Telefon Tel:0 (242) 322 00 99
Fax Fax:0 (242) 322 00 70
E-Mail E-Mail:info@hiperox.com.tr
Özel Hiperox Ayak Sağlığı ve Zor Yara Oksijen Tedavi Merkezi Nerede
Özel Hiperox Ayak Sağlığı ve Zor Yara Oksijen Tedavi Merkezi Randevu Alma
Özel Hiperox Ayak Sağlığı ve Zor Yara Oksijen Tedavi Merkezinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Hiperox Ayak Sağlığı ve Zor Yara Oksijen Tedavi Merkezi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Hiperox Ayak Sağlığı ve Zor Yara Oksijen Tedavi Merkezinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Hiperox Ayak Sağlığı ve Zor Yara Oksijen Tedavi Merkezi Bölümleri ve Servisleri
Hiperbarik Oksijen Tedavisi, Su Altı Hastalıkları ve Hiperbarik Tıp
Özel Hiperox Ayak Sağlığı ve Zor Yara Oksijen Tedavi Merkezi Doktorları
Özel Hiperox Ayak Sağlığı ve Zor Yara Oksijen Tedavi Merkezinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -