Özel Antalya Yaşam Hastanesi

Hastanelerimizde, tıbbın en temel doğrusu olan,önce zarar vermemek ilkesiyle etik değerlerden ödün vermeden, insanımızın mutluluğuna hizmet edecek, Nitelikli, güvenilir ve bilimsel bir sağlık hizmetini,hasta haklarını gözeterek, tüm ihtiyaç, istek ve beklentileri karşılayan,Güvenilir, ulaşılabilir, kesintisiz, düzeyli ve yüksek hizmet kalitesi ile hastalarımızı birinci derecede yakınlarımız gibi görerek,hasta memnuniyetini daima ön planda tutacak şekilde, 365 gün / 24 saat, bize ihtiyacı olanların sağlık sorunlarını gidermek görevimizdir.Hastalıkların önlenmesi, teşhisi ve tedavisinde tüm insanlara Dünya standartlarında sağlık hizmeti sunarak güvenilir hastaneler grubu olmak. Sağlık sektörü ve hastanelerimiz için bilgili ve donanımlı sağlık profesyonelleri alanına alanına yatırım yapmak.
Özel Antalya Yaşam Hastanesi Hakkında İçerikler
Özel Antalya Yaşam Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres Adres:Şirinyalı Mh. 1487 Sk. No:4 Antalya – TÜRKİYE
Telefon Tel:0 (242) 212 0 212
Fax Fax:0 (242) 310 80 70
E-Mail E-Mail:…
Özel Antalya Yaşam Hastanesi Nerede
Özel Antalya Yaşam Hastanesi Randevu Alma
Özel Antalya Yaşam Hastanesinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Antalya Yaşam Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Antalya Yaşam Hastanesinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Antalya Yaşam Hastanesi Bölümleri ve Servisleri
Acil Servis ve Ambulans Hizmetleri, Anesteziyoloji ve Reanimasyon, Beslenme ve Diyetetik, Beyin ve Sinir Cerrahisi (Nöroşirurji), Çocuk Cerrahisi, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Çocuk Psikiyatri (Çocuk ve Ergen Ruh Sağlığı ve Hastalıkları), Dermatoloji (Deri ve Zührevi Hastalıklar), Endokrinoloji ve Metabolizma Hastalıkları, Enfeksiyon Hastalıkları ve Klinik Mikrobiyoloji, Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon, Gastroenteroloji, Genel Cerrahi, Göğüs Hastalıkları, Göz Hastalıkları, İç Hastalıkları (Dahiliye), Kadın Hastalıkları ve Doğum, Kalp ve Damar Cerrahi, Kardiyoloji, Kulak Burun Boğaz, Nefroloji, Nöroloji, Ortopedi ve Travmatoloji, Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi, Psikoloji, Radyoloji, Üroloji (Bevliye), Alerji Testleri, Check – Up Merkezi, Endoskopi Laboratuvarı, Endoskopik Cerrahi Merkezi, ESWT (Topuk Dikeni,Tendinit Tedavilerinde), Göz Hastalıkları, Kardiyoloji Laboratuvarı, Klinik Laboratuvarlar, Kozmetik Dermatoloji ve Lazer Uygulama Merkezi, Nöroloji Laboratuvarı, Odyoloji, Patoloji Laboratuvarı, Radyoloji Laboratuvarı, Sigara Bırakma Merkezi, Solunum Fonksiyon Testleri, Uyku Laboratuvarı, Üroloji Laboratuvarı, Girişimsel Radyoloji (Organ, Biyopsi, HSG, Nefrostomi), Ağrı Ünitesi (Algoloji), Cerrahi Yoğun Bakım, Dahiliye Yoğun Bakım, Kalp ve Damar Cerrahi Yoğunbakım, Koroner Yoğunbakım, Yenidoğan Yoğunbakım
Özel Antalya Yaşam Hastanesi Doktorları
Özel Antalya Yaşam Hastanesinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -