Özel Gastrocer Genel Cerrahi Merkezi

Özel Gastrocer Genel Cerrahi Merkezi, Lara Terracity AVM’nin karşısında bulunan binasında gastroenteroloji konusunda deneyimli uzman kadrosuyla hizmet sunmaktadır. Mide – Bağırsak hastalıklarının tanı ve tedavisini Endoskopi ile (Gastroskopi, Kolonoskopi) Hemoroid(Basur) hastalıklarının tedavisinde lazer teknolojisini kullanarak, bunun yanında tüm tetkiklerin yapılabildiği laboratuvarımız da hizmet vermektedir. Gastrocer Cerrahi Merkezinde Fıtık, Hemoroid, Fissür, Fistül ve Dermoid Kist (Kıl dönmesi) gibi hastalıkların amaliyatı da yapılabilmektedir. SSK, Bağkur, Emekli Sandığı anlaşmalıdır. İç hastalıkları bölümü ile de hizmet vermektedir.

Özel Gastrocer Genel Cerrahi Merkezi Hakkında İçerikler
Özel Gastrocer Genel Cerrahi Merkezi İletişim Bilgileri

Adres Fener Mah. 1988 Sokak No:3  
Telefon 0 (242) 324-0303
Fax
E-Mail

Özel Gastrocer Genel Cerrahi Merkezi Çalışma Saatleri

Pazartesi 08:30 – 16:00  
Salı 08:30 – 16:00
Çarşamba 08:30 – 16:00
Perşembe 08:30 – 16:00
Cuma 08:30 – 16:00
Cumartesi 08:30 – 16:00
Pazar

Özel Gastrocer Genel Cerrahi Merkezi Nerede
Özel Gastrocer Genel Cerrahi Merkezi Randevu Alma
Özel Gastrocer Genel Cerrahi Merkezinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Özel Gastrocer Genel Cerrahi Merkezi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Gastrocer Genel Cerrahi Merkezinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak sonuçlarınızı alabilirsiniz.

Özel Gastrocer Genel Cerrahi Merkezi Bölümleri ve Servisleri

-İç Hastalıkları (Dahiliye)

-Gastroenteroloji

-Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları

-Genel Cerrahi

-Biyokimya

-Radyoloji

-Patoloji

-Mikrobiyoloji

Özel Gastrocer Genel Cerrahi Merkezi Doktorları
Özel Gastrocer Genel Cerrahi Merkezinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.

Isparta Şarkikaraağaç Dr. Sadettin Bilgiç Devlet Hastanesi - Akçakoca Devlet Hastanesi - Düzce Atatürk Devlet Hastanesi - Özel Oray Diyaliz Merkezi - Özel Düzce Güneş Tıp Merkezi - Düzce Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi - Özel Fizema Tıp Merkezi - Özel Düzce Göz Tıp Merkezi - Çaycuma Devlet Hastanesi - Devrek Devlet Hastanesi -