Özel Algomed Hastanesi

Algomed Hastanesi, etik değerlerden ödün vermeden hastalarının haklarını gözeten, ihtiyaç, istek ve beklentilerini karşılayan, ulaşılabilir, kesintisiz ve güvenilir sağlık hizmetini çağdaş standartlarda sunan bir kuruluştur.. Sağlık hizmetinde; güveni ,saygınlığı ve hasta memnuniyetini temel ilke edinmiş, çalışanları ile bütünleşmiş, kaliteli ve güvenilir, yurt içinden ve yurtdışından gelen tüm hastaların sağlık hizmetini en ekonomik şekilde sunmayı hedeflemektedir.
Özel Algomed Hastanesi Hakkında İçerikler
Özel Algomed Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres Adres:Kozan Yolu Üzeri Sarıçam Mahallesi No:136 Yüreğir Otogar Karşısı Yüreğir / ADANA
Telefon Tel:0 (322) 333 00 99
Fax Fax:0 (322) 321 82 83
E-Mail E-Mail:info@algomed.com.tr
Özel Algomed Hastanesi Nerede
Özel Algomed Hastanesi Randevu Alma
Özel Algomed Hastanesinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Algomed Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Algomed Hastanesinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Algomed Hastanesi Bölümleri ve Servisleri
Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon, Ortopedi ve Travmatoloji, Beyin, Sinir, Omurilik Cerrahisi, Nöroloji, Kardiyoloji, Dahiliye ( İç Hastalıkları ), Üroloji, Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Genel Cerrahi, Gastroenteroloji, Göz Hastalıkları, Dermatoloji ( CİLDİYE ), Kulak Burun Boğaz, Enfeksiyon Hastalıkları ve Klinik Mikrobiyoloji, Anestezi ve Reanimasyon, Acil Servis, Psikiyatri, Diyetisyen, Check-Up Paketleri, Yenidoğan Yoğun Bakım, Genel Yoğun Bakım, Radyoloji, Saç Ekimi, Mide Küçültme (Obezite), Fizyoterapist, Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi
Özel Algomed Hastanesi Doktorları
Özel Algomed Hastanesinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -