Özel Galleria KBB Dal Merkezi

Hastalarımıza dünya standartlarında, çağdaş ve eşit kalitede bakım hizmeti sunarak kendilerini güven içinde hissetmelerini sağlamak; çalışanlarımız için eğitime önem vermek, fikirlerine saygı göstermek, önerilerinden yararlanmak; kurumumuz için yenilikleri takip etmek ve öncülük etmek, bilimin gerektirdiği kanıta dayalı tıbbı uygulamak, toplum sağlığı için gereken önleyici ve koruyucu faaliyetlerde bulunmak. Ülkemizde ve dünyada seçkin sağlık kuruluşları arasında yer almak için İnsanların sağlık bakım ihtiyaçlarını en üst düzeyde karşılamaktır.
Özel Galleria KBB Dal Merkezi Hakkında İçerikler
Özel Galleria KBB Dal Merkezi İletişim Bilgileri
Adres Adres:Cemalpaşa Mahallesi Fuzuli Caddesi Galleria İş Merkezi No:14/C Posta K.:01120 Seyhan / Adana
Telefon Tel:0 (322) 454 15 15
Fax Fax:0 (322) 458 20 80
E-Mail E-Mail: bilgi@galleriakbb.com
Özel Galleria KBB Dal Merkezi Nerede
Özel Galleria KBB Dal Merkezi Randevu Alma
Özel Galleria KBB Dal Merkezinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Galleria KBB Dal Merkezi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Galleria KBB Dal Merkezinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Galleria KBB Dal Merkezi Bölümleri ve Servisleri
Vertigo Tanı Sistemi – Videognistagmogra, Horlama ve Uyku Apnesi Tedavi Birimi, Ses Tedavi Birimi, Kulak Çınlama (TİNNİTUS) Lazer Tedavi, Odyoloji Birimi, Allerjik Burunlarda RINOLIGHT UV Işık, Poliklinikler, Laboratuvar, Radyoloji Ünitesi, Ameliyathane Birimi, Cihaz ve Ekipmanlar
Özel Galleria KBB Dal Merkezi Doktorları
Özel Galleria KBB Dal Merkezinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -