Özel Adana Hastanesi

Koruyucu ve tedavi edici sağlık hizmetlerinde ” Güven, Saygınlık ve Hasta Memnuniyeti ” adıyla özdeşleştirmiş, sağlam kurumsal kimliği ve tıbbi başarıyla öne çıkan, uluslararası düzeyde örnek bir kuruluş olmakdır.Ahlaki değerlerden ödün vermeden, hasta haklarını gözeterek, hastaların ihtiyaç, istek ve beklentilerini “kesintisiz ve güvenilir bir şekilde, çağdaş standartlara uygun olarak” karşılayan bir kuruluş olmaktır.
Özel Adana Hastanesi Hakkında İçerikler
Özel Adana Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres Adres:Atatürk Cad. Büyükşehir Belediye Karşısı No: 23 Seyhan/Adnan
Telefon Tel:0 (322) 459 22-22
Fax Fax:…
E-Mail E-Mail:info@adanahastanesi.com.tr
Özel Adana Hastanesi Nerede
Özel Adana Hastanesi Randevu Alma
Özel Adana Hastanesinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Adana Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Adana Hastanesinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Adana Hastanesi Bölümleri ve Servisleri
Acil Tıp, Anasteziyoloji ve Reanimasyon, Beyin ve Sinir Cerrahisi, Çocuk Cerrahisi, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Diyet ve Beslenme, Dermatoloji, Enfeksiyon Hastalıkları ve Klinik Mikrobiyoloji, Fiziksel Tıp ve Rehabilitasyon, Göz Hastalıkları, Göğüs Hastalıkları, Göğüs Cerrahisi, Gastroenteroloji, Genel Cerrahi, İç Hastalıkları, Kadın Hastalıkları ve Doğum, Kulak Burun Boğaz Hastalıkları, Kardiyoloji, Kalp ve Damar Cerrahisi, Nefroloji, Neonatoloji, Nöroloji, Ortopedi ve Travmatoloji, Radyoloji, Ruh Sağlığı ve Hastalıkları, Tıbbi Biyokimya, Üroloji
Özel Adana Hastanesi Doktorları
Özel Adana Hastanesinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -