Özel Adana Kardiyoloji Merkezi

Adana’da 2007 yılının Kasım ayında faaliyete giren Özel Adana Kardiyoloji Merkezi Adana’nın ilk ve tek özel kalp merkezi olarak halkımıza hizmet vermektedir. Merkezimiz tecrübeli uzman doktorları; deneyimli ve güler yüzlü personeliyle kalp damar hastalıkları tanı, teşhis ve tedavisinde ileri teknolojiyi kullanarak kardiyoloji alanında markalaşmayı kendine ilke edinmiştir. SGK( Sosyal Güvenlik Kurumu) nun belirlediği ‘Ayakta Teşhis ve Tedavi’ yönetmeliği esası altında haftanın 6 günü tam kapasite çalışmaktadır. Kurumumuz SGK(Sosyal Güvenlik Kurumu), kamu personeli, özel sigorta ve banka hastalarına hizmet vermektedir. Merkezimiz randevu sistemiyle çalışmakta olup, kalp hastalıklarının teşhisinde aşağıdaki yöntemler uygulanmaktadır. -Elektrokardiografi(EKG) -Transtorasik Ekokardiografi(EKO) -Eforlu EKG(Treadmili Stres Testi) -Ritim Holter(24 saatlik EKG kaydı) -Tansiyon Holter(Ambulatuar kan basıncı ölçümü) -Myokard Perfüzyon Sintigrafisi Ayrıca merkezimizde tüm laboratuar tetkikleri ve radyoloji tetkikleri yapılmaktadır.

Özel Adana Kardiyoloji Merkezi Hakkında İçerikler
Özel Adana Kardiyoloji Merkezi İletişim Bilgileri

Adres Adres: Büyükşehir Belediyesi Karşısı Adana Ticaret Borsası Sokağı Muhteşem İş Merkezi Zemin Kat
Telefon Tel:0 (322) 453-7272
Fax Fax:…
E-Mail E-Mail:…

Özel Adana Kardiyoloji Merkezi Nerede
Özel Adana Kardiyoloji Merkezi Randevu Alma
Özel Adana Kardiyoloji Merkezinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Özel Adana Kardiyoloji Merkezi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Adana Kardiyoloji Merkezinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Özel Adana Kardiyoloji Merkezi Bölümleri ve Servisleri
Kardiyoloji, Genel Cerrahi
Özel Adana Kardiyoloji Merkezi Doktorları
Özel Adana Kardiyoloji Merkezinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.

Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -