Özel Akademi Gastroenteroloji Merkezi

Akademi Gastroenteroloji Merkezi İstanbul Fatih te 2006 yılında kurulmuş olup , o tarihten günümüze kesintisiz olarak gastrointestinal hastalıklar ve gastrointestinal sistem endoskopisi konusunda halkımızın hizmetindedir. Temel amacımız halkımıza uygun fiyatlı, kolay erişilebilir, hızlı ve güvenilir gastrointestinal sistem endoskopisi hizmetini bilimsel , hijyenik, temiz ve huzurlu bir ortamda sunmaktır.

Özel Akademi Gastroenteroloji Merkezi Hakkında İçerikler
Özel Akademi Gastroenteroloji Merkezi İletişim Bilgileri

Adres Akşemsettin Mah. Akdeniz Cad. No:113 D:3/4 Fatih / İstanbul  
Telefon 0212 521 02 02
Fax 0212 521 75 01
E-Mail akademi.endoskopi@gmail.com

Özel Akademi Gastroenteroloji Merkezi Çalışma Saatleri

Pazartesi 08:30 – 16:00  
Salı 08:30 – 16:00
Çarşamba 08:30 – 16:00
Perşembe 08:30 – 16:00
Cuma 08:30 – 16:00
Cumartesi 08:30 – 16:00
Pazar

Özel Akademi Gastroenteroloji Merkezi Nerede
Özel Akademi Gastroenteroloji Merkezi Randevu Alma
Özel Akademi Gastroenteroloji Merkezinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Özel Akademi Gastroenteroloji Merkezi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Akademi Gastroenteroloji Merkezinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak sonuçlarınızı alabilirsiniz.

Özel Akademi Gastroenteroloji Merkezi Bölümleri ve Servisleri

-Gastroskopi

Özel Akademi Gastroenteroloji Merkezi Doktorları
Özel Akademi Gastroenteroloji Merkezinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.

Isparta Şarkikaraağaç Dr. Sadettin Bilgiç Devlet Hastanesi - Akçakoca Devlet Hastanesi - Düzce Atatürk Devlet Hastanesi - Özel Oray Diyaliz Merkezi - Özel Düzce Güneş Tıp Merkezi - Düzce Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi - Özel Fizema Tıp Merkezi - Özel Düzce Göz Tıp Merkezi - Çaycuma Devlet Hastanesi - Devrek Devlet Hastanesi -