Bezmialem Vakıf Üniversitesi Hastanesi

-Modern bilimin ışığında koruyucu, tedavi edici, rehabilite edici sağlık hizmeti vermek. -Bilimsel yönden donanımlı, etik değerlere bağlı asistan ve tıp öğrencileri ​yetiştirmek. -Sağlık biliminin gelişimine katkıda bulunan öncü bir kuruluş olmak. -Alanında öncülük eden ulusal ve uluslar​arası sağlık kuruluşları ile iş birliği içinde hareket etmek. -Tarihi misyonumuza uygun şekilde fakir fukara ve garip gurebanın aynı ölçüde ve kalitede sağlık hizmeti almasını sağlamak. -Öncelikle ülkemizde ve diğer gelişmiş ülkelerde tanı, tedavi ve rehabilitasyon hizmetlerinin tamamında başarılı faaliyetleri ile tanınan ve yüksek bilinirliği ile ön sıralarda tercih edilen bir hastane olmaktır. -​Faaliyetleri ile öncü ve ilklere imza atan ve sağlıkta örnek teşkil edecek bir hastane olmaktır.
Bezmialem Vakıf Üniversitesi Hastanesi Hakkında İçerikler
Bezmialem Vakıf Üniversitesi Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres Adres:​​​Adnan Menderes Bulvarı (Vatan Cad.) P.K. 34093 Fatih / İstanbul​​
Telefon Tel:0 (212) 453 17 00
Fax Fax:0 (212) 453 18 69
E-Mail E-Mail:info.hastane@bezmialem.edu.tr
Bezmialem Vakıf Üniversitesi Hastanesi Nerede
Bezmialem Vakıf Üniversitesi Hastanesi Randevu Alma
Bezmialem Vakıf Üniversitesi Hastanesinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Bezmialem Vakıf Üniversitesi Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Bezmialem Vakıf Üniversitesi Hastanesinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Bezmialem Vakıf Üniversitesi Hastanesi Bölümleri ve Servisleri
Anesteziyoloji ve Reanimasyon Ana Bilim Dalı, Beyin ve Sinir Cerrahisi Ana Bilim Dalı, Çocuk Cerrahisi Ana Bilim Dalı, Genel Cerrahi Ana Bilim Dalı, Göğüs Cerrahisi Ana Bilim Dalı, Göz Hastalıkları Ana Bilim Dalı, Kadın Hastalıkları ve Doğum Ana Bilim Dalı, Kalp Damar Cerrahisi Ana Bilim Dalı, Kulak Burun Boğaz Hastalıkları Ana Bilim Dalı, Ortopedi ve Travmatoloji Ana Bilim Dalı, Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Ana Bilim Dalı, Tıbbi Patoloji Ana Bilim Dalı, Üroloji Ana Bilim Dalı, Acil Tıp Ana Bilim Dalı, Adli Tıp Ana Bilim Dalı, Aile Hekimliği Ana Bilim Dalı, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Ana Bilim Dalı, Çocuk ve Ergen Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Ana Bilim Dalı, Deri ve Zührevi Hastalıklar Ana Bilim Dalı, Endokrinoloji ve Metabolizma Hastalıkları, Enfeksiyon Hast. ve Klinik Mikrobiyoloji Ana Bilim Dalı, Fiziksel Tıp Ve Rehabilitasyon Ana Bilim Dalı, Gastroenteroloji Bilim Dalı, Göğüs Hastalıkları Ana Bilim Dalı, Halk Sağlığı Ana Bilim Dalı, Hematoloji Bilim Dalı, İç Hastalıkları Ana Bilim Dalı, Kardiyoloji Ana Bilim Dalı, Nefroloji Bilim Dalı, Nöroloji Ana Bilim Dalı, Nükleer Tıp Ana Bilim Dalı, Radyasyon Onkolojisi Ana Bilim Dalı, Radyoloji Ana Bilim Dalı, Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Ana Bilim Dalı, Tıbbi Farmakoloji Anabilim Dalı, Tıbbi Genetik Ana Bilim Dalı, Tıbbi Onkoloji Bilim Dalı
Bezmialem Vakıf Üniversitesi Hastanesi Doktorları
Bezmialem Vakıf Üniversitesi Hastanesinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -