Özel Redline Kardiyoloji Merkezi

1992’de kurulan merkezimiz, ülkemize ilk kez telefonla EKG sinyallerini gönderebilen portatif cihazlarla hastalarımızın elektrosunu 24 saat takip etmeye başlamıştır.Bu sistemde hastadan alınan EKG’ler bilgisayar ekranında anında değerlendirilir ve anormal bir durum tespit edilmesi halinde hemen hastanın doktoruyla temasa geçilerek bilgi verilir ve aynı zamanda hastanın doktoruna faksla EKG’si anında iletilir. Gerektiğinde hasta en yakın donanımlı hastaneye nakledilir. Merkezde 24 saat kardiyologlar hizmet vemekteydi . Kurulduğunda daha çok takip amaçlı hizmet vermiş olan Redline transtelefonik monitoring sistemi ilerleyen yıllarda 24 saatlik holterle teşhisi konulamayan aritmilerin uzun süre takip edilerek yakalanması için tercih edilmiştir. Ayrıca 12 derivasyon çeken cihazlarla Türkiye’nin değişik yerlerinde doktor ve polikliniklere verilmiş olup ; yerinden gönderilen sinyallerle anında yorumları yapılarak acil olanlar hemen gerekli müdahaleler yapılması için bilgi aktarılmış ve yüzlerce hastann hayatı kurtarılmıştır. Kuruluşumuz aynı zaman da transtelefonik holterin yanında 24 saatlik holter de ülkemize getirerek özelde ki ilk holter merkezi olarak adını kardiyoloji camiasında duyurmaya devam etmiştir. Sağlık sistemindeki değişen koşullara ve yeniliklere öncülük eden kuruluşumuz dünyada kardiyolojideki kaliteli ve güvenilir gelişmiş cihazlarla çalışarak alanında farklı olmayı sürdürmektedir. Uzun yıllardır hizmet veren merkezimizin kalıcı olmasının nedeni insanlara bakışımızdaki felsefedir.O da ekonomik durumu ne olursa olsun ayırım yapmadan kalpten yardımcı olmaktır.
Özel Redline Kardiyoloji Merkezi Hakkında İçerikler
Özel Redline Kardiyoloji Merkezi İletişim Bilgileri
Adres Adres:Şehremini Mh. Turgut Özal Millet Cd. No: 113 Çapa, Fatih, İstanbul
Telefon Tel:0212 587 78 78
Fax Fax:0212 587 67 33
E-Mail E-Mail:info@redlinekardiyoloji.com
Özel Redline Kardiyoloji Merkezi Nerede
Özel Redline Kardiyoloji Merkezi Randevu Alma
Özel Redline Kardiyoloji Merkezinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Redline Kardiyoloji Merkezi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Redline Kardiyoloji Merkezinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Redline Kardiyoloji Merkezi Bölümleri ve Servisleri
EFOR TESTİ, EKG, SİNTİGRAFİ, EKOKARDİYOGRAFİ, EVENT RECORDER, RİTİM HOLTER, TANSİYON HOLTER, TRANSTELEFONİK HOLTER
Özel Redline Kardiyoloji Merkezi Doktorları
Özel Redline Kardiyoloji Merkezinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -