Özel Acıbadem Adana Hastanesi

Acıbadem Sağlık Grubu’nun misyonu, toplumun yaşam kalitesini yükseltmek ve tıbbın gelişimine katkı sağlamak amacıyla; Koruyucu ve iyileştirici sağlık hizmetlerini ileri düzeyde,yaygın ve bütünleşik bir yapı içinde, uygun ekonomik koşullarda topluma sunmak, Sağlık bilimleri alanındaki akademik çalışmalarave bilimsel araştırmalara olanak sağlayarak, sağlıkla ilgili yeni bilgi ve uygulamaların geliştirilmesini desteklemek, Kendilerini mesleklerine adamış, insana değer veren hekimler ve sağlık uzmanları yetiştirmektir.Acıbadem Sağlık Grubu’nun, sunduğu sağlık hizmetleriyle hasta ve hasta yakınlarının memnuniyetini sağlamayı, ekibi ve altyapısıyla, Türkiye’ye model oluşturmayı, dünyada referans gösterilen akademik sağlık kurumlarından biri olmayı hedeflemektedir.
Özel Acıbadem Adana Hastanesi Hakkında İçerikler
Özel Acıbadem Adana Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres Adres:Cumhuriyet Cad. No: 66 Seyhan / Adana
Telefon Tel:0 322 455 4444
Fax Fax:…
E-Mail E-Mail:adanainfo@acibadem.com.tr
Özel Acıbadem Adana Hastanesi Nerede
Özel Acıbadem Adana Hastanesi Randevu Alma
Özel Acıbadem Adana Hastanesinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Acıbadem Adana Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Acıbadem Adana Hastanesinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Acıbadem Adana Hastanesi Bölümleri ve Servisleri
Acil Servis, Ağız Diş ve Çene Cerrahisi, Ağız ve Diş Sağlığı, Ağrı Tedavisi, Aile Hekimliği, Alerjik Hastalıklar, Anesteziyoloji, Bağımlılık Merkezi, Beslenme ve Diyet, Beyin ve Sinir Cerrahisi, Böbrek Nakli Merkezi, Çocuk Alerjisi, Çocuk Cerrahisi, Çocuk Endokrinolojisi, Çocuk Enfeksiyon Hastalıkları, Çocuk Gastroenterolojisi, Çocuk Genetik Hastalıkları, Çocuk Göğüs Hastalıkları, Çocuk Hastalıkları, Çocuk Hematolojisi, Çocuk Kardiyolojisi, Çocuk Nefrolojisi, Çocuk Nörolojisi, Çocuk Onkolojisi, Çocuk Romatolojisi, Çocuk Ürolojisi, Çocuk ve Ergen Ruh Sağlığı, Çocuk Yoğun Bakım, Deri Hastalıkları, El Cerrahisi, Endokrinoloji, Endoskopi, Enfeksiyon Hastalıkları ve Klinik Mikrobiyoloji, Estetik, Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi, Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon, Fonksiyonel Tıp, Gastroenteroloji, Gastroenteroloji ve Koloproktoloji Cerrahisi, Geleneksel ve Tamamlayıcı Tıp Uygulamaları Merkezi, Genel Cerrahi, Girişimsel Radyoloji, Göğüs Cerrahisi, Göğüs Hastalıkları, Göz Hastalıkları, Hematoloji, İç Hastalıkları, İşyeri Hekimi, Jinekolojik Onkoloji, Kadın Hastalıkları ve Doğum, Karaciğer Nakli Merkezi, Kardiyoloji, Kardiyovasküler Cerrahi, Kat Hekimliği, Kemik İliği Nakli Merkezi (Erişkin), Kemik İliği Nakli Merkezi (Pediyatrik), Klinik Laboratuvar, Koroner Yoğun Bakım, Kulak Burun Boğaz, Nefroloji, Nöroloji, Nükleer Tıp, Odyoloji, Ortopedi ve Travmatoloji, Patoloji, Perinatoloji ve Yüksek Riskli Gebelikler, Psikiyatri, Psikoloji, Radyasyon Onkolojisi, Radyoloji, Romatoloji, Spor Hekimliği, Tıbbi Onkoloji, Tüp Bebek Merkezleri, Üroloji, Yenidoğan Yoğun Bakım, Yoğun Bakım
Özel Acıbadem Adana Hastanesi Doktorları
Özel Acıbadem Adana Hastanesinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -