Özel Sevgi Göz Teşhis ve Tedavi Merkezi

Sevgi Göz Merkezi, 1999 yılında Adana’da hekimler tarafından kurulmuş ve sizlere hizmet vermeye başlamıştır. Sevgi Göz Merkezi, öğretim üyesi ve uzmanlardan oluşan deneyimli hekim kadrosuyla; teknik ve yardımcı sağlık personeliyle siz değerli hastalarımıza “20 YILDIR” hizmet vermektedir. Göz alanında medikal ve cerrahi olarak yeniliklere açık bir hizmet politikamız vardır. Sevgi Göz, bölgemizde referans göz merkezi konumundadır.
Özel Sevgi Göz Teşhis ve Tedavi Merkezi Hakkında İçerikler
Özel Sevgi Göz Teşhis ve Tedavi Merkezi İletişim Bilgileri
Adres Adres:Reşatbey Mahallesi, Vali Yolu Cad. 62028. Sokak No:2/A Seyhan – Adana
Telefon Tel:0 (322) 222 0 222
Fax Fax:…
E-Mail E-Mail:bilgi@sevgigoz.com
Özel Sevgi Göz Teşhis ve Tedavi Merkezi Nerede
Özel Sevgi Göz Teşhis ve Tedavi Merkezi Randevu Alma
Özel Sevgi Göz Teşhis ve Tedavi Merkezinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Sevgi Göz Teşhis ve Tedavi Merkezi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Sevgi Göz Teşhis ve Tedavi Merkezinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Sevgi Göz Teşhis ve Tedavi Merkezi Bölümleri ve Servisleri
Makula Dejenerasyonu (Sarı Nokta Hastalığı), Katarakt, Göz Kapağı Ameliyatları ve Estetiği, Göz Tembelliği (Ambliopi), Gözyaşı Kanalı Tıkanıklığı, Glokom (Göz Tansiyonu – Karasu Hastalığı), Retina Hastalıkları, Şaşılık, Lazer Tedavileri, Renk Algılama Yetersizliği (Renk Körlüğü), Keratokonus, Kuru Göz Sendromu (Göz Kuruluğu), Pterjium (Göz Eti), Üveit, Konjonktivit, Blefarit ve Arpacık, FFA (Göz Anjiografisi), OCT (Optik Coherence Tomografi), Bilgisayarlı Görme Alanı, Biometri, USG (Göz Ultrasonu), Otorefraktometre, Kornea Topografisi, Tonometri (Göz Tansiyonu Ölçümü), Pakimetri (Kornea Kalınlığı Ölçümü), Ishihara Testi
Özel Sevgi Göz Teşhis ve Tedavi Merkezi Doktorları
Özel Sevgi Göz Teşhis ve Tedavi Merkezinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -