Özel Abacıoğlu Kadın Sağlığı Merkezi

Ülkemizde uluslararası standartlarda, ülkemizin yasa ve yönetmeliklerine ve Tıp Etiğine sadakatle bağlı kalarak kadın sağlığı konularında en güncel teknolojik ve bilgileri kullanarak hizmet sağlamak ve sağlık sektöründe kaliteyi geliştirmektir. Bu kapsamda; Yurtiçi ve yurtdışı sağlık sektöründe, kadın sağlığını korumayı amaçlayan ve tedavi sağlayan en üst düzeyde ve standartlardaki hizmet ve ürünleri hedef kitlemize sunmayı ve, Sürekli ve dengeli bir şekilde büyümek, hizmet verdiğimiz kitlenin memnuniyetini ve sağlık sektöründen beklentilerini karşılarken yasa ve yönetmeliklere, çevreye ve topluma saygı göstermeyi amaçlıyoruz.Kurulduğu günden bu yana kadın sağlığını ilgilendiren her tür medikal teknolojik yenilikleri, uygulamak için çabalayan Abacıoğlu, Medikal çalışmalarını bu yönde devam ettirmektedir. Abacıoğlu, müşteri memnuniyetini, sürekli ve sürdürülebilir gelişmeyi, kaliteyi, ekip çalışmasını, sosyal sorumluluğu, profesyonel yönetim anlayışını, yeni teknolojileri takip ve paylaşımı esas alan bir anlayışla sağlık sektöründe lider bir kuruluş olmayı kendine vizyon edinmiştir. Abacıoğlu ana hedefi, temel sorumlulukları yerine getirmek, müşterilerine yenilikçi medikal teknoloji, ürünleri ve hizmetleri sunmak, kalitesini artırmak, güçlü marka ve kurumsal pozisyonunu korumak, ana hedefleri arasındadır.

Özel Abacıoğlu Kadın Sağlığı Merkezi Hakkında İçerikler
Özel Abacıoğlu Kadın Sağlığı Merkezi İletişim Bilgileri

Adres Merkez, Abide-i Hürriyet Cd No:103, Kat:3, 34380 Şişli/İstanbul  
Telefon 0 212 545 23 00
Fax 0 532 215 82 62
E-Mail info@abacioglu.com.tr

Özel Abacıoğlu Kadın Sağlığı Merkezi Çalışma Saatleri

Pazartesi 08:30 – 16:00  
Salı 08:30 – 16:00
Çarşamba 08:30 – 16:00
Perşembe 08:30 – 16:00
Cuma 08:30 – 16:00
Cumartesi 08:30 – 16:00
Pazar

Özel Abacıoğlu Kadın Sağlığı Merkezi Nerede
Özel Abacıoğlu Kadın Sağlığı Merkezi Randevu Alma
Özel Abacıoğlu Kadın Sağlığı Merkezinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Özel Abacıoğlu Kadın Sağlığı Merkezi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Abacıoğlu Kadın Sağlığı Merkezinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak sonuçlarınızı alabilirsiniz.

Özel Abacıoğlu Kadın Sağlığı Merkezi Bölümleri ve Servisleri

-Kadın Sağlığı

-Gebelik ve Doğum

-Kürtaj

-Tüp Bebek

-Kısırlık ve Tedavisi

-Kısırlık Kitabı

-Estetik

-Tıbbi Teknoloji

Özel Abacıoğlu Kadın Sağlığı Merkezi Doktorları
Özel Abacıoğlu Kadın Sağlığı Merkezinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.

Isparta Şarkikaraağaç Dr. Sadettin Bilgiç Devlet Hastanesi - Akçakoca Devlet Hastanesi - Düzce Atatürk Devlet Hastanesi - Özel Oray Diyaliz Merkezi - Özel Düzce Güneş Tıp Merkezi - Düzce Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi - Özel Fizema Tıp Merkezi - Özel Düzce Göz Tıp Merkezi - Çaycuma Devlet Hastanesi - Devrek Devlet Hastanesi -