Türkiye Diyabet Vakfı Dahiliye Tıp Merkezi

Türkiye Diyabet Vakfı 24 Haziran 1996 yılında kurulmuş, 1997 yılında Uluslararası Diyabet Federasyonu (International Diabetes Federation-IDF) üyeliğine kabul edilmiş, 2000 yılında T.C. Bakanlar Kurulu kararı ve T.C. Cumhurbaşkanlığı onayı ile Kamuya Yararlı Vakıf statüsü tanınmıştır. Türkiye Diyabet Vakfı öncelikle Türkiye’de olmak üzere diyabetle mücadele ve diyabetli kişilerin yaşam kalitesinin geliştirilmesini hedeflemektedir. Bu doğrultuda diyabetli hastalara, diyabetle uğraşan bilim adamları ve diğer sağlık çalışanlarına ve halka yönelik eğitsel, sosyal, bilimsel çalışmalarını, bakım ve tedavi hizmetlerini Türkiye çapında ve uluslararası alanda sürdürmektedir.
Türkiye Diyabet Vakfı Dahiliye Tıp Merkezi Hakkında İçerikler
Türkiye Diyabet Vakfı Dahiliye Tıp Merkezi İletişim Bilgileri
Adres Adres:Abide-i Hürriyet Cad. Merkez Mah. No:64/66 Şişli – İstanbul
Telefon Tel:0212 296 05 04 / 0212 296 85 50
Fax Fax:…
E-Mail E-Mail:…
Türkiye Diyabet Vakfı Dahiliye Tıp Merkezi Nerede
Türkiye Diyabet Vakfı Dahiliye Tıp Merkezi Randevu Alma
Türkiye Diyabet Vakfı Dahiliye Tıp Merkezinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Türkiye Diyabet Vakfı Dahiliye Tıp Merkezi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Türkiye Diyabet Vakfı Dahiliye Tıp Merkezinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Türkiye Diyabet Vakfı Dahiliye Tıp Merkezi Bölümleri ve Servisleri
İç Hastalıkları (Dahiliye), Acil
Türkiye Diyabet Vakfı Dahiliye Tıp Merkezi Doktorları
Türkiye Diyabet Vakfı Dahiliye Tıp Merkezinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -