Türkiye Diyabet Vakfı Dahiliye Tıp Merkezi

Türkiye Diyabet Vakfı 24 Haziran 1996 yılında kurulmuş, 1997 yılında Uluslararası Diyabet Federasyonu (International Diabetes Federation-IDF) üyeliğine kabul edilmiş, 2000 yılında T.C. Bakanlar Kurulu kararı ve T.C. Cumhurbaşkanlığı onayı ile Kamuya Yararlı Vakıf statüsü tanınmıştır. Türkiye Diyabet Vakfı öncelikle Türkiye’de olmak üzere diyabetle mücadele ve diyabetli kişilerin yaşam kalitesinin geliştirilmesini hedeflemektedir. Bu doğrultuda diyabetli hastalara, diyabetle uğraşan bilim adamları ve diğer sağlık çalışanlarına ve halka yönelik eğitsel, sosyal, bilimsel çalışmalarını, bakım ve tedavi hizmetlerini Türkiye çapında ve uluslararası alanda sürdürmektedir.

Türkiye Diyabet Vakfı Dahiliye Tıp Merkezi Hakkında İçerikler
Türkiye Diyabet Vakfı Dahiliye Tıp Merkezi İletişim Bilgileri

Adres Abide-i Hürriyet Cad. Merkez Mah. No:64/66 Şişli – İstanbul  
Telefon

0 212 296 05 04

0 212 296 85 50

Fax
E-Mail

Türkiye Diyabet Vakfı Dahiliye Tıp Merkezi Çalışma Saatleri

Pazartesi 08:30 – 16:00  
Salı 08:30 – 16:00
Çarşamba 08:30 – 16:00
Perşembe 08:30 – 16:00
Cuma 08:30 – 16:00
Cumartesi 08:30 – 16:00
Pazar

Türkiye Diyabet Vakfı Dahiliye Tıp Merkezi Nerede
Türkiye Diyabet Vakfı Dahiliye Tıp Merkezi Randevu Alma
Türkiye Diyabet Vakfı Dahiliye Tıp Merkezinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Türkiye Diyabet Vakfı Dahiliye Tıp Merkezi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Türkiye Diyabet Vakfı Dahiliye Tıp Merkezinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak sonuçlarınızı alabilirsiniz.

Türkiye Diyabet Vakfı Dahiliye Tıp Merkezi Bölümleri ve Servisleri

-İç Hastalıkları (Dahiliye)

-Acil

Türkiye Diyabet Vakfı Dahiliye Tıp Merkezi Doktorları
Türkiye Diyabet Vakfı Dahiliye Tıp Merkezinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.

Isparta Şarkikaraağaç Dr. Sadettin Bilgiç Devlet Hastanesi - Akçakoca Devlet Hastanesi - Düzce Atatürk Devlet Hastanesi - Özel Oray Diyaliz Merkezi - Özel Düzce Güneş Tıp Merkezi - Düzce Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi - Özel Fizema Tıp Merkezi - Özel Düzce Göz Tıp Merkezi - Çaycuma Devlet Hastanesi - Devrek Devlet Hastanesi -