Okan Üniversitesi Hastanesi

Akademik anlamdaki tecrübemizi,dinamik yaklaşımımız,etik ilkelerimiz;alanında uzman dinamik ekibimiz ve son teknoloji alt yapımız ile birleştirerek dünya standatlarında güvenilir,sürdürülebilir,eşit ve hakkaniyetli bir sağlık hizmeti sunmaktır. Öncü ve çığır açan uygulamalar ortaya koyarak kaliteli sağlık hizmeti denince ulusal ve uluslararası platformlarda akla gelen ilk marka olmak ve referans merkezi haline gelmek.
Okan Üniversitesi Hastanesi Hakkında İçerikler
Okan Üniversitesi Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres Adres:İçmeler Mh. Aydınlı Yolu Cd. Aydemir Sk. No:2 Tuzla/İstanbul​​​​
Telefon Tel:0 (216) 494 65 26
Fax Fax:…
E-Mail E-Mail:info@okanhastanesi.com.tr
Okan Üniversitesi Hastanesi Nerede
Okan Üniversitesi Hastanesi Randevu Alma
Okan Üniversitesi Hastanesinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Okan Üniversitesi Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Okan Üniversitesi Hastanesinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Okan Üniversitesi Hastanesi Bölümleri ve Servisleri
Acil Servis, Ağız ve Diş Sağlığı, Ağız-Yüz ve Çene Cerrahisi, Ağrı Polikliniği (Algoloji), Anesteziyoloji (Anestezi ve Reanimasyon), Beslenme ve Diyet, Beyin, Sinir Cerrahisi (Nöroşirurji), Beslenme ve Diyet Uzmanı, Check-Up, Çocuk Alerjisi, Çocuk Cerrahisi, Çocuk Göğüs Hastalıkları, Çocuk Kardiyolojisi, Çocuk Nefrolojisi ve Romatoloji, Çocuk Nörolojisi, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Çocuk ve Ergen Psikolojisi, El ve Mikrocerrahisi, Embriyoloji, Enfeksiyon Hastalıkları, Endokrinoloji ve Metabolizma Hastalıkları, Estetik, Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi, Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon, Gastroenteroloji, Genel Cerrahi, Göğüs Cerrahisi, Göğüs Hastalıkları, Göz Hastalıkları, İç Hastalıkları, Jinekolojik Onkoloji, Kadın Hastalıkları ve Doğum, Kardiyovasküler Cerrahi, Kardiyoloji, Klinik Nörofizyoloji, Kulak-Burun-Boğaz Hastalıkları, Mikrobiyoloji, Nefroloji, Neonatoloji (Yenidoğan Yoğun Bakım), Nöroloji, Nükleer Tıp, Obezite Cerrahisi, Odyoloji, Organ Nakli, Ortopedi ve Travmatoloji, Patoloji, Psikoloji, Psikiyatri, Radyasyon Onkolojisi, Radyoloji, Sağlıklı Yaşam Programları, Ses, Konuşma ve Yutma Bozuklukları Kliniği, Tıbbi (Medical) Onkoloji, Uyku Laboratuvarı, Üroloji, Yoğun Bakım Üniteleri, Yüz Plastik Cerrahi
Okan Üniversitesi Hastanesi Doktorları
Okan Üniversitesi Hastanesinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -