Göz Vakfı İdealtepe Göz Merkezi

Kalite ve etik ilkelerden ödün vermeyen, hasta memnuniyetini önemseyen, sağlık hizmetinin önemini kavrayarak sonradan olma körlükle mücadele eden, halkı bilinçlendirmeyi, erken teşhis, doğru ve etkin tedavi mücadelesinde yöntem olarak benimseyen referans bir kurum olmak.Türkiye’de ilk Göz Hastanesi olmanın getirdiği öncü yapımızı ve referans olma özelliğimizin devamlılığını sağlamak. Türkiye’de ulaşamadığımız noktalara nitelikli ekibimizle sağlık hizmeti ulaştırmak. Yurt dışından göz hastalıkları ile ilgili tedavi hizmeti almak isteyen hastalara tedavi hizmeti sunmak.

Göz Vakfı İdealtepe Göz Merkezi Hakkında İçerikler
Göz Vakfı İdealtepe Göz Merkezi İletişim Bilgileri

Adres Kestane Sokak No:3 Küçükyalı / İSTANBUL 81570 / TÜRKİYE
Telefon 0 (216) 417 20 21
Fax 0 (216) 489 11 60
E-Mail info@gozvakfi.com.tr

Göz Vakfı İdealtepe Göz Merkezi Çalışma Saatleri

Pazartesi 08:30 – 16:00  
Salı 08:30 – 16:00
Çarşamba 08:30 – 16:00
Perşembe 08:30 – 16:00
Cuma 08:30 – 16:00
Cumartesi 08:30 – 16:00
Pazar

Göz Vakfı İdealtepe Göz Merkezi Nerede
Göz Vakfı İdealtepe Göz Merkezi Randevu Alma
Göz Vakfı İdealtepe Göz Merkezinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Göz Vakfı İdealtepe Göz Merkezi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Göz Vakfı İdealtepe Göz Merkezinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak sonuçlarınızı alabilirsiniz.

Göz Vakfı İdealtepe Göz Merkezi Bölümleri ve Servisleri

-Katarakt

-Refraktif Cerrahi

-Retina

-Glokom

-Oküloplastik Cerrahi

-Şaşılık Ve Çocuk Göz Sağlığı

-Kornea

-Kontakt Lens

-Tedavi Birim Doktorlarımız

-Acil Sağlık Hizmetleri

Göz Vakfı İdealtepe Göz Merkezi Doktorları
Göz Vakfı İdealtepe Göz Merkezinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.

Isparta Şarkikaraağaç Dr. Sadettin Bilgiç Devlet Hastanesi - Akçakoca Devlet Hastanesi - Düzce Atatürk Devlet Hastanesi - Özel Oray Diyaliz Merkezi - Özel Düzce Güneş Tıp Merkezi - Düzce Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi - Özel Fizema Tıp Merkezi - Özel Düzce Göz Tıp Merkezi - Çaycuma Devlet Hastanesi - Devrek Devlet Hastanesi -