Göz Vakfı İdealtepe Göz Merkezi

Kalite ve etik ilkelerden ödün vermeyen, hasta memnuniyetini önemseyen, sağlık hizmetinin önemini kavrayarak sonradan olma körlükle mücadele eden, halkı bilinçlendirmeyi, erken teşhis, doğru ve etkin tedavi mücadelesinde yöntem olarak benimseyen referans bir kurum olmak.Türkiye’de ilk Göz Hastanesi olmanın getirdiği öncü yapımızı ve referans olma özelliğimizin devamlılığını sağlamak. Türkiye’de ulaşamadığımız noktalara nitelikli ekibimizle sağlık hizmeti ulaştırmak. Yurt dışından göz hastalıkları ile ilgili tedavi hizmeti almak isteyen hastalara tedavi hizmeti sunmak.
Göz Vakfı İdealtepe Göz Merkezi Hakkında İçerikler
Göz Vakfı İdealtepe Göz Merkezi İletişim Bilgileri
Adres Adres:Kestane Sokak No:3 Küçükyalı / İSTANBUL 81570 / TÜRKİYE
Telefon Tel:0 (216) 417 20 21
Fax Fax:0 (216) 489 11 60
E-Mail E-Mail:info@gozvakfi.com.tr
Göz Vakfı İdealtepe Göz Merkezi Nerede
Göz Vakfı İdealtepe Göz Merkezi Randevu Alma
Göz Vakfı İdealtepe Göz Merkezinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Göz Vakfı İdealtepe Göz Merkezi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Göz Vakfı İdealtepe Göz Merkezinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Göz Vakfı İdealtepe Göz Merkezi Bölümleri ve Servisleri
Katarakt, Refraktif Cerrahi, Retina, Glokom, Oküloplastik Cerrahi, Şaşılık Ve Çocuk Göz Sağlığı, Kornea, Kontakt Lens, Tedavi Birim Doktorlarımız, Acil Sağlık Hizmetleri
Göz Vakfı İdealtepe Göz Merkezi Doktorları
Göz Vakfı İdealtepe Göz Merkezinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -