Özel İstanbul İbni Sina Tıp Merkezi

Etik ilkelerden asla ödün vermeden seçkin kadrosu ile bilimsel ve teknolojik gelişmeleri takip eden hasta, hasta yakını, ve çalışan memnuniyet odaklı hizmet anlayışı ile sektörde öncü olmak.Mükemmeliyet odaklı ve güvenilir sağlıklı yaşam ortağı olmak.
Özel İstanbul İbni Sina Tıp Merkezi Hakkında İçerikler
Özel İstanbul İbni Sina Tıp Merkezi İletişim Bilgileri
Adres Adres:Atatürk Cad. No:26 Maltepe – İSTANBUL
Telefon Tel:0216 518 0 900
Fax Fax:0216 518 0 904
E-Mail E-Mail:info@ibnisina.com.tr
Özel İstanbul İbni Sina Tıp Merkezi Nerede
Özel İstanbul İbni Sina Tıp Merkezi Randevu Alma
Özel İstanbul İbni Sina Tıp Merkezinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel İstanbul İbni Sina Tıp Merkezi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel İstanbul İbni Sina Tıp Merkezinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel İstanbul İbni Sina Tıp Merkezi Bölümleri ve Servisleri
ACİL, AĞIZ VE DİŞ SAĞLIĞI, BESLENME VE DİYETETİK, CHECK- UP, CİLDİYE, ÇOCUK SAĞLIĞI VE HASTALIKLARI, DAHİLİYE, GENEL CERRAHİ, GÖZ SAĞLIĞI VE HASTALIKLARI, KADIN HASTALIKLARI VE DOĞUM, KULAK-BURUN-BOĞAZ, LABORATUVAR, NÖROLOJİ, PSİKOLOJİK DANIŞMANLIK, RADYOLOJİ
Özel İstanbul İbni Sina Tıp Merkezi Doktorları
Özel İstanbul İbni Sina Tıp Merkezinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -