Özel Küçükyalı Diyaliz Merkezi

– Yüksek düzeyde hasta memnuniyeti sağlamak, – Taahhütlerimize tam bağlı olmak, – Hizmet kalitemizi arttırmak, – Performansımızı sürekli iyileştirmek, – Tedarikçilerimizin performansını arttırmak, – Çalışanlarımızın memnuniyetini arttırmak temel kalite politikamızdır. – Çağdaş bir yönetim sistemiyle tıbbi hizmetlerde mükemmeliyeti yakalamak, – Hasta memnuniyeti oluşturmada kararlılık, – Hasta mahremiyetinin en üst düzeyde sağlanması, – Teknolojik altyapımızı günün gerektirdiği modern koşullara ulaştırmak, – Alanında öncü uygulamalar sunmak, – Dünya standartlarında çağdaş diyaliz hizmeti sunmak.

Özel Küçükyalı Diyaliz Merkezi Hakkında İçerikler
Özel Küçükyalı Diyaliz Merkezi İletişim Bilgileri

Adres Girne Mah. Girne Cad. 139/1 34843 Maltepe – İstanbul – TÜRKİYE  
Telefon 0 (216) 366 81 18 0 (216) 366 35 40
Fax
E-Mail info@kucukyalidiyaliz.com

Özel Küçükyalı Diyaliz Merkezi Çalışma Saatleri

Pazartesi 08:30 – 16:00  
Salı 08:30 – 16:00
Çarşamba 08:30 – 16:00
Perşembe 08:30 – 16:00
Cuma 08:30 – 16:00
Cumartesi 08:30 – 16:00
Pazar

Özel Küçükyalı Diyaliz Merkezi Nerede
Özel Küçükyalı Diyaliz Merkezi Randevu Alma
Özel Küçükyalı Diyaliz Merkezinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Özel Küçükyalı Diyaliz Merkezi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Küçükyalı Diyaliz Merkezinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak sonuçlarınızı alabilirsiniz.

Özel Küçükyalı Diyaliz Merkezi Bölümleri ve Servisleri

-Hemodiyaliz

Özel Küçükyalı Diyaliz Merkezi Doktorları
Özel Küçükyalı Diyaliz Merkezinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.

Isparta Şarkikaraağaç Dr. Sadettin Bilgiç Devlet Hastanesi - Akçakoca Devlet Hastanesi - Düzce Atatürk Devlet Hastanesi - Özel Oray Diyaliz Merkezi - Özel Düzce Güneş Tıp Merkezi - Düzce Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi - Özel Fizema Tıp Merkezi - Özel Düzce Göz Tıp Merkezi - Çaycuma Devlet Hastanesi - Devrek Devlet Hastanesi -