Özel Referans Fizik Tedavi Merkezi

Nazilli’de 2007 yılında Tıp Merkezi olarak faaliyetine başlayan hastanemiz, Aralık 2011’de Özel Referans Hastanesi adıyla Denizli Kara yoluna yaklaşık 5.000 metre kare kapalı alana sahip yeni binasına taşındı. Artan talep ve gelişen teknolojik uygulamaları için mevcut yerin yetersiz kalması üzerine 2012 Yılı Mart ayında Özel Referans Hastanesi Fizik Tedavi Merkezi Dal Merkezi olarak bağımsız olup daha geniş ve ferah mekanlarda kapsamlı rehabilitasyonu hizmeti verme kapasitesine ulaşmıştır. Özel Referans Hastanesi Fizik Tedavi Dal Merkezi Sağlık Bakanlığı standartlarına göre hizmet vermektedir.
Özel Referans Fizik Tedavi Merkezi Hakkında İçerikler
Özel Referans Fizik Tedavi Merkezi İletişim Bilgileri
Adres Adres:Altıntaş Mahallesi Namık Kemal Cad. No:73 Nazilli/AYDIN
Telefon Tel:0(256) 313 13 12
Fax Fax:…
E-Mail E-Mail:…
Özel Referans Fizik Tedavi Merkezi Nerede
Özel Referans Fizik Tedavi Merkezi Randevu Alma
Özel Referans Fizik Tedavi Merkezinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Referans Fizik Tedavi Merkezi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Referans Fizik Tedavi Merkezinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Referans Fizik Tedavi Merkezi Bölümleri ve Servisleri
Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon, Romatoloji, Nörolojik ve Ortopedik Rehabilitasyon, Kemik Erimesi (Osteoporoz) Tedavisi, Ağrı Tedavisi, Enjeksiyonlar, Kuru İğneleme, PRP Tedavisi
Özel Referans Fizik Tedavi Merkezi Doktorları
Özel Referans Fizik Tedavi Merkezinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -