Özel Referans Fizik Tedavi Merkezi

Nazilli’de 2007 yılında Tıp Merkezi olarak faaliyetine başlayan hastanemiz, Aralık 2011’de Özel Referans Hastanesi adıyla Denizli Kara yoluna yaklaşık 5.000 metre kare kapalı alana sahip yeni binasına taşındı. Artan talep ve gelişen teknolojik uygulamaları için mevcut yerin yetersiz kalması üzerine 2012 Yılı Mart ayında Özel Referans Hastanesi Fizik Tedavi Merkezi Dal Merkezi olarak bağımsız olup daha geniş ve ferah mekanlarda kapsamlı rehabilitasyonu hizmeti verme kapasitesine ulaşmıştır. Özel Referans Hastanesi Fizik Tedavi Dal Merkezi Sağlık Bakanlığı standartlarına göre hizmet vermektedir.

Özel Referans Fizik Tedavi Merkezi Hakkında İçerikler
Özel Referans Fizik Tedavi Merkezi İletişim Bilgileri

Adres Altıntaş Mahallesi Namık Kemal Cad. No:73 Nazilli/AYDIN  
Telefon 0(256) 313 13 12
Fax
E-Mail

Özel Referans Fizik Tedavi Merkezi Çalışma Saatleri

Pazartesi 08:30 – 16:00  
Salı 08:30 – 16:00
Çarşamba 08:30 – 16:00
Perşembe 08:30 – 16:00
Cuma 08:30 – 16:00
Cumartesi 08:30 – 16:00
Pazar

Özel Referans Fizik Tedavi Merkezi Nerede
Özel Referans Fizik Tedavi Merkezi Randevu Alma
Özel Referans Fizik Tedavi Merkezinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Özel Referans Fizik Tedavi Merkezi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Referans Fizik Tedavi Merkezinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak sonuçlarınızı alabilirsiniz.

Özel Referans Fizik Tedavi Merkezi Bölümleri ve Servisleri

-Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon

-Romatoloji

-Nörolojik ve Ortopedik Rehabilitasyon

-Kemik Erimesi (Osteoporoz) Tedavisi

-Ağrı Tedavisi

-Enjeksiyonlar

-Kuru İğneleme

-PRP Tedavisi

Özel Referans Fizik Tedavi Merkezi Doktorları
Özel Referans Fizik Tedavi Merkezinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.

Isparta Şarkikaraağaç Dr. Sadettin Bilgiç Devlet Hastanesi - Akçakoca Devlet Hastanesi - Düzce Atatürk Devlet Hastanesi - Özel Oray Diyaliz Merkezi - Özel Düzce Güneş Tıp Merkezi - Düzce Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi - Özel Fizema Tıp Merkezi - Özel Düzce Göz Tıp Merkezi - Çaycuma Devlet Hastanesi - Devrek Devlet Hastanesi -