Özel Referans Hastanesi

Özel Referans Hastanesi, dünya standartlarında kaliteli hizmet anlayışını ve güveni ilke olarak benimsemiş, modern ve teknolojik yapımız ile yaşam kalitenizi yükseltmeyi amaç edinmiş bir sağlık kuruluşudur. Alanında uzman ve kendini sağlık hizmetlerine adamış doktorlar ve eğitimli personeli ile hasta odaklı hizmet anlayışı, kalite politikası ve teknolojik altyapısı ile sizlerin her türlü sağlık sorununda yanınızda olan bir güvencedir.
Özel Referans Hastanesi Hakkında İçerikler
Özel Referans Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres Adres:Yeni Sanayi Mah. Devlet Karayolu Cad. No:59 Nazilli/Aydın
Telefon Tel:444 61 72
Fax Fax:…
E-Mail E-Mail:…
Özel Referans Hastanesi Nerede
Özel Referans Hastanesi Randevu Alma
Özel Referans Hastanesinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Referans Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Referans Hastanesinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Referans Hastanesi Bölümleri ve Servisleri
Beslenme ve Diyet, Üroloji, Ortopedi ve Travmatoloji, Kulak, Burun, Boğaz Hastalıkları, Kardiyoloji, Kadın Hastalıkları ve Doğum, Göz Hastalıkları, Genel Cerrahi, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Acil Servis
Özel Referans Hastanesi Doktorları
Özel Referans Hastanesinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -