Muğla Datça Devlet Hastanesi

Bakmakla yükümlü olduğumuz hasta ve yakınlarının ihtiyaç ve beklentilerini karşılayacak şekilde bilimsel temellere dayanan kaliteli sağlık hizmeti sunmak ve sürekli iyileştirilmesini sağlamaktır.Toplumun sağlıklı yaşam kalitesini yükseltmek amacı ile tıbbi etik ilkelerden ödün vermeden etkin, kaliteli ve güler yüzlü hizmet sunmak. Toplumun çoğunluğunu kaliteli sağlık hizmeti ile tanıştırmada öncü olmak.

Datça Devlet Hastanesi Hakkında İçerikler
Datça Devlet Hastanesi İletişim Bilgileri

Adres Datça Mah. Yüksekokul Cad. No:8 Datça/MUĞLA  
Telefon 0.252 712 30 82
Fax 0.252 712 26 15
E-Mail datca.dh@saglik.gov.tr

Muğla Datça Devlet Hastanesi Çalışma Saatleri

Pazartesi 08:30 – 16:00  
Salı 08:30 – 16:00
Çarşamba 08:30 – 16:00
Perşembe 08:30 – 16:00
Cuma 08:30 – 16:00
Cumartesi
Pazar

Datça Devlet Hastanesi Nerede
Datça Devlet Hastanesi Randevu Alma
  Datça Devlet Hastanesi nden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Datça Devlet Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Datça Devlet Hastanesi nden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak sonuçlarınızı alabilirsiniz.

Datça Devlet Hastanesi Bölümleri ve Servisleri

-İç Hastalıkları Polikliniği

-Enfeksiyon Hastalıkları Polikliniği

-Çocuk Hastalıkları Polikliniği

-Acil Servis Polikliniği

-Evde Sağlık Hizmetleri

Datça Devlet Hastanesi Doktorları
Datça Devlet Hastanesi nde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.

Isparta Şarkikaraağaç Dr. Sadettin Bilgiç Devlet Hastanesi - Akçakoca Devlet Hastanesi - Düzce Atatürk Devlet Hastanesi - Özel Oray Diyaliz Merkezi - Özel Düzce Güneş Tıp Merkezi - Düzce Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi - Özel Fizema Tıp Merkezi - Özel Düzce Göz Tıp Merkezi - Çaycuma Devlet Hastanesi - Devrek Devlet Hastanesi -