Özel Kırıkhan Diyaliz Merkezi

Güvenilir sağlık hizmeti sunmak, Eğitimlerle çalışanlarımızın niteliklerini yükseltmek, Tıp bilimindeki yenilikleri takip etmek, Bölgemizin öncü Diyaliz Merkezi olmaktır. Güvenilir ve kolay ulaşılabilir sağlık hizmeti sunmak, Yasalara ve etik ilkelere uygun hizmet vermek, Hastalarımızın ve çalışanlarımızın memnuniyeti ilke edinmek, Kalite Standartlarımızı en üst seviyeye çıkararak ilçemize ve çevresine hizmet etmektir.

Özel Kırıkhan Diyaliz Merkezi Hakkında İçerikler
Özel Kırıkhan Diyaliz Merkezi İletişim Bilgileri

Adres Alakoyun Mah. E-5 Çevre Yolu Üzeri No:55 Hatay/Kırıkhan  
Telefon 0 (326) 344-8500
Fax
E-Mail

Özel Kırıkhan Diyaliz Merkezi Çalışma Saatleri

Pazartesi 08:30 – 16:00  
Salı 08:30 – 16:00
Çarşamba 08:30 – 16:00
Perşembe 08:30 – 16:00
Cuma 08:30 – 16:00
Cumartesi 08:30 – 16:00
Pazar

Özel Kırıkhan Diyaliz Merkezi Nerede
Özel Kırıkhan Diyaliz Merkezi Randevu Alma
Özel Kırıkhan Diyaliz Merkezinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Özel Kırıkhan Diyaliz Merkezi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Kırıkhan Diyaliz Merkezinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak sonuçlarınızı alabilirsiniz.

Özel Kırıkhan Diyaliz Merkezi Bölümleri ve Servisleri

-Hemodiyaliz

Özel Kırıkhan Diyaliz Merkezi Doktorları
Özel Kırıkhan Diyaliz Merkezinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.

Isparta Şarkikaraağaç Dr. Sadettin Bilgiç Devlet Hastanesi - Akçakoca Devlet Hastanesi - Düzce Atatürk Devlet Hastanesi - Özel Oray Diyaliz Merkezi - Özel Düzce Güneş Tıp Merkezi - Düzce Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi - Özel Fizema Tıp Merkezi - Özel Düzce Göz Tıp Merkezi - Çaycuma Devlet Hastanesi - Devrek Devlet Hastanesi -