Ahlat Devlet Hastanesi

Hastanemizin kuruluş amacına uygun olarak mükemmeliyet odaklı hasta , hasta yakını ve çalışanlarımızın memnuniyetinin arttırılmasını hedefleyen sürekli ve hızlı iyileştirilebilir hizmet sunan , yüksek motivasyon ve ekip ruhu içerisin de yeniliklerin ve teknolojinin talep edildiği öneri ve örnek uygulamalarla fark yaratan ”güvenli”’ bir sağlık kuruluşu olmaktır.Etik ilkelerden ödün vermeksizin tüm çalışmalarımız ve yönetim kadromuzla birlikte sağlıklı çalışma yaşamı koşulların da , hasta güvenliği ve hasta memnuniyeti odaklı uluslararası kalite standartların da hizmette etkinlik , süreklilik anlayışı ile çalışan memnuniyetini esas alarak hizmet sunmaktır.

Ahlat Devlet Hastanesi Hakkında İçerikler
Ahlat Devlet Hastanesi İletişim Bilgileri

Adres Ahlat Devlet Hst. Selçuklu 13400 Ahlat/Bitlis  
Telefon 0 434 412 4013
Fax 0 434 412 4014
E-Mail ahlatdh@ahlatdh.gov.tr

Ahlat Devlet Hastanesi Çalışma Saatleri

Pazartesi 08:30 – 16:00  
Salı 08:30 – 16:00
Çarşamba 08:30 – 16:00
Perşembe 08:30 – 16:00
Cuma 08:30 – 16:00
Cumartesi
Pazar

Ahlat Devlet Hastanesi Nerede
Ahlat Devlet Hastanesi Randevu Alma
  Ahlat Devlet Hastanesinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Ahlat Devlet Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Ahlat Devlet Hastanesinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak sonuçlarınızı alabilirsiniz.

Ahlat Devlet Hastanesi Bölümleri ve Servisleri


-Ameliyathane Hizmetleri

-Yoğun Bakım Üniteleri

-Hemodiyaliz Ünitesi

– Evde Sağlık Hizmetleri

– Görüntüleme Hizmetleri

– Doğum Hizmetleri

– Palyatif Bakım Merkezi

– Enfeksiyon Birimi

-Eğitim Birimi

-Laboratuvar

-Klinikler

-Poliklinikler

-Otelcilik Hizmetleri

– Organ Bağış Birimi

Ahlat Devlet Hastanesi Doktorları
Ahlat Devlet Hastanesinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.

Özel Başak Tıp Merkezi - Cilt (Deri) kanseri nedir? Cilt kanseri belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Rahim (Uterus) kanseri belirtileri nelerdir? - Mesane kanseri nedir? Belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Kolon (Bağırsak) kanseri nedir? Kolon kanseri belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Böbrek kanseri nedir? Belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - ALS hastalığı nedir? Belirtileri ve süreci - Lösemi (Kan kanseri) nedir? Belirti ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Çocukların yaz tatili sevincini arttıracak etkinlikler! - En iyi dostlarımız evcil hayvanlar -