Ahlat Devlet Hastanesi

Hastanemizin kuruluş amacına uygun olarak mükemmeliyet odaklı hasta , hasta yakını ve çalışanlarımızın memnuniyetinin arttırılmasını hedefleyen sürekli ve hızlı iyileştirilebilir hizmet sunan , yüksek motivasyon ve ekip ruhu içerisin de yeniliklerin ve teknolojinin talep edildiği öneri ve örnek uygulamalarla fark yaratan ”güvenli”’ bir sağlık kuruluşu olmaktır.Etik ilkelerden ödün vermeksizin tüm çalışmalarımız ve yönetim kadromuzla birlikte sağlıklı çalışma yaşamı koşulların da , hasta güvenliği ve hasta memnuniyeti odaklı uluslararası kalite standartların da hizmette etkinlik , süreklilik anlayışı ile çalışan memnuniyetini esas alarak hizmet sunmaktır.
Ahlat Devlet Hastanesi Hakkında İçerikler
Ahlat Devlet Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres Adres :…
Telefon Tel:0 434 412 4013
Fax 0 434 412 4014
E-Mail E-Mail:ahlatdh@ahlatdh.gov.tr
Ahlat Devlet Hastanesi Nerede
Ahlat Devlet Hastanesi Randevu Alma
Etimessgut Ahlat Devlet Hastanesinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Ahlat Devlet Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Etimessgut Ahlat Devlet Hastanesinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Ahlat Devlet Hastanesi Bölümleri ve Servisleri
https://ahlatdh.saglik.gov.tr/
Ahlat Devlet Hastanesi Doktorları
Etimessgut Ahlat Devlet Hastanesinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -