Kumluca Devlet Hastanesi

Hastanemiz laboratuar, görüntüleme ve fizik tedavi ünitelerinde son teknolojiyi kullanan, uzman kadrosuyla hızlı, kaliteli ve güvenilir tanı ve tedavi hizmeti sunan, toplumsal iletişime açık, kolay ulaşılabilir, dinamik yapısı ile değişen hizmet ihtiyaçlarına kolayca uyum sağlayabilen, yasa ve mevzuatlar çerçevesinde çalışan öncü bir sağlık kurumudur.Bilim ve teknolojinin tüm olanaklarını kullanarak ihtiyaçlara cevap veren, hasta, hasta yakını ve çalışan memnuniyetini arttırarak sürekliliğini sağlayan, sağlık hizmetinde çağdaş ve aranılan bir hastane olmaktır.
Kumluca Devlet Hastanesi Hakkında İçerikler
Kumluca Devlet Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres Adres :Kasapçayırı mahallesi Kanuni sokak no.19 Kumluca ANTALYA
Telefon Tel:0 242 8871480
Fax 0 242 8875966
E-Mail E-Mail:antalyadhs10@saglik.gov.tr
Kumluca Devlet Hastanesi Nerede
Kumluca Devlet Hastanesi Randevu Alma
Etimessgut Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Kumluca Devlet Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Etimessgut Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Kumluca Devlet Hastanesi Bölümleri ve Servisleri
Acil Sağlık Hizmetleri, Toplum Ruh Sağlığı Merkezi (TRSM), Evde Sağlık Hizmetleri Birimi, Fizik Tedavi Ünitesi, Diyaliz Ünitesi, Transfüzyon Merkezi, Odyoloji, Diyet ve Beslenme, Sigara Bırakma Polikliniği, Sosyal Hizmet Birimi, Organ Bağış Birimi, Palyatif Bakım Birimi, Akupuntur Birimi, Laboratuvarlar
Kumluca Devlet Hastanesi Doktorları
Etimessgut Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -