Özel Kemer Yaşam Hastanesi

Hastanelerimizde, tıbbın en temel doğrusu olan,önce zarar vermemek ilkesiyle etik değerlerden ödün vermeden, insanımızın mutluluğuna hizmet edecek, Nitelikli, güvenilir ve bilimsel bir sağlık hizmetini,hasta haklarını gözeterek, tüm ihtiyaç, istek ve beklentileri karşılayan,Güvenilir, ulaşılabilir, kesintisiz, düzeyli ve yüksek hizmet kalitesi ile hastalarımızı birinci derecede yakınlarımız gibi görerek,hasta memnuniyetini daima ön planda tutacak şekilde, 365 gün / 24 saat, bize ihtiyacı olanların sağlık sorunlarını gidermek görevimizdir.Hastalıkların önlenmesi, teşhisi ve tedavisinde tüm insanlara Dünya standartlarında sağlık hizmeti sunarak güvenilir hastaneler grubu olmak. Sağlık sektörü ve hastanelerimiz için bilgili ve donanımlı sağlık profesyonelleri alanına alanına yatırım yapmak.
Özel Kemer Yaşam Hastanesi Hakkında İçerikler
Özel Kemer Yaşam Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres Adres:Merkez Mah. Lise Cad. No:26 Kemer ANTALYA
Telefon Tel:0 (242) 212 0 444
Fax Fax:0 (242) 814 55 36
E-Mail E-Mail:…
Özel Kemer Yaşam Hastanesi Nerede
Özel Kemer Yaşam Hastanesi Randevu Alma
Özel Kemer Yaşam Hastanesinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Kemer Yaşam Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Kemer Yaşam Hastanesinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Kemer Yaşam Hastanesi Bölümleri ve Servisleri
Acil Servis ve Ambulans Hizmetleri, Anesteziyoloji ve Reanimasyon, İç Hastalıkları (Dahiliye), Kadın Hastalıkları ve Doğum, Ortopedi ve Travmatoloji, Radyoloji, Cerrahi Yoğun Bakım, Dahiliye Yoğun Bakım, Yenidoğan Yoğunbakım
Özel Kemer Yaşam Hastanesi Doktorları
Özel Kemer Yaşam Hastanesinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -