Korkuteli Devlet Hastanesi

reklam
Hastanemizde en son teknoloji ile yenilenen birimleri ve alanında güvenilir uzman kadrosuyla kesintisiz, hızlı ve kaliteli tanı ve tedavi hizmeti sunmak, uluslar arası hizmet kalite standartlarına uygun, toplumsal iletişime açık, hasta memnuniyeti odaklı,kolay ulaşılabilir,dinamik yapısı ile değişen hizmet ihtiyaçlarına kolayca uyum sağlayabilen ,yasa ve mevzuatlar çerçevesinde ve profesyonel kamu sağlık hizmetleri sunmaktır.Güçlenen altyapı ve kurumsal yapısı ile alanında uzman doktor kadrosu, deneyimli sağlık çalışanları ile takım çalışması içinde , ülkemizde ve dünyada medikal alandaki en son gelişmeleri yakından takip ederek ve tıbbi teknolojiye ayak uydurarak,dünya standartlarında çağdaş sağlık hizmeti sunmak,bölgemizde birinci sırada tercih edilen,hizmet birimleri ve hizmet kalitesi ile lider, sunduğu sağlık hizmeti ile güven oluşturan,yeniliklere açık ve saygın bir kamu hastanesi olmaktır.
Korkuteli Devlet Hastanesi Hakkında İçerikler
Korkuteli Devlet Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres Adres :Uzunoluk Mah. Mehmet Akif ERSOY Bulvarı No:125 Korkuteli / ANTALYA
TelefonTel:0 242 6436052 / 0 242 6436258
Fax0 242 6436444
E-MailE-Mail:antalyadhs9@saglik.gov.tr
Korkuteli Devlet Hastanesi Nerede
Korkuteli Devlet Hastanesi Randevu Alma
Etimessgut Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Korkuteli Devlet Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Etimessgut Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Korkuteli Devlet Hastanesi Bölümleri ve Servisleri
Anestezi ve Ağrı Polikliniği (Algoloji),Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları,Deri Ve Zührevi Hastalıkları (Cildiye),Fiziksel Tıp ve Rehabilitasyon,Göğüs Hastalıkları ve Tüberküloz,İç Hastalıkları (Dahiliye),Kardiyoloji,Nöroloji,Ruh Sağlığı ve Hastalıkları (Psikiyatri),Üroloji,Genel Cerrahi,Göz Hastalıkları,Kadın Hastalıkları ve Doğum,Kulak Burun Boğaz Hastalıkları,Ortopedi ve Travmatoloji,Beyin Ve Sinir Cerrahisi,Genel Diş Polikliniği
Korkuteli Devlet Hastanesi Doktorları
Etimessgut Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
reklam
Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -