Antalya Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi

reklam
Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi olarak deneyimli personelimizle gelişmiş teknolojileri kullanarak, Hasta ve Çalışan Güvenliği hedefleri doğrultusunda sürekli eğitim ve gelişimi sağlayarak memnuniyeti yüksek bir sağlık hizmeti sunmaktır.Ağız ve Diş Sağlığında Ulusal ve Uluslararası düzeyde güvenlik ve memnuniyetin yüksek olduğu bir kurum olmak.
Antalya Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi Hakkında İçerikler
Antalya Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres Adres :Ahatlı Mh. 75.Yıl Cad. No:148 PK:07090 Kepez / ANTALYA
TelefonTel:0 242 2275550
Fax0 242 2275440 – 227 40 44
E-MailE-Mail:e-mail:antalya.adsm@saglik.gov.tr
Antalya Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi Nerede
Antalya Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi Randevu Alma
Etimessgut Antalya Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Antalya Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Etimessgut Antalya Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Antalya Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi Bölümleri ve Servisleri
Nöbetçi Diş Kliniği (ACİL),Entegre Diş Klinikleri,Periodontoloji Kliniği,Protez Kliniği,Engelli Hasta Kliniği,Pedodonti Çocuk Kliniği (0-7 Yaş),Pedodonti Çocuk Kliniği (8-14 Yaş),Endodonti Kliniği,Restoratif Diş Tedavi Kliniği,Ortodonti Kliniği,Ağız Diş ve Çene Cerrahisi Kliniği,Tutuklu – Hükümlü Kliniği,Laboratuvar (Protez)
Antalya Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi Doktorları
Etimessgut Antalya Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
reklam
Özel Üromar Üroloji Dal Merkezi - Özel İzmir Üroloji Merkezi - Özel Damla Üroloji Merkezi - Özel Forte Üroloji Merkezi - Özel Intertıp Üroloji Kliniği - Özel Biosan Polikliniği - Özel Avrasya Taş Kırma Merkezi - Özel Hattat Klinik - Özel Güven Üroloji Merkezi - Özel Akdeniz Üroloji Merkezi -