Özel Mediyaşam Hastanesi

Bilimsel ve teknolojik gelişmelerle kendini yenileyebilen, çevresiyle rekabet edebilen, bölgesinde en itibarlı ve tercih edilerek ilklere imza atan hastane olmak. Takım ruhu içinde çalışarak, adil hizmet sunan, objektif yönetim anlayışına sahip, yeniliklerde öncü, güler yüzlü, Hasta ve Çalışan Odaklı Sağlık Hizmeti Sunmak.
Özel Mediyaşam Hastanesi Hakkında İçerikler
Özel Mediyaşam Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres Adres:Karşıyaka M. İstiklal C. No:46 Korkuteli, Antalya
Telefon Tel:0 (242) 643 40 03 – 05
Fax Fax:0 (242) 643 42 41
E-Mail E-Mail:info@mediyasam.com
Özel Mediyaşam Hastanesi Nerede
Özel Mediyaşam Hastanesi Randevu Alma
Özel Mediyaşam Hastanesinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Mediyaşam Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Mediyaşam Hastanesinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Mediyaşam Hastanesi Bölümleri ve Servisleri
Acil Servis ve Ambulans Hizmetleri, Anestezi ve Reanimasyon, Beslenme ve Diyet, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon, Genel Cerrahi, Göz Hastalıkları, İç Hastalıkları, Kadın Hastalıkları ve Doğum, Kulak Burun Boğaz, Nöroloji, Ortopedi ve Travmatoloji, Üroloji (Bevliye)
Özel Mediyaşam Hastanesi Doktorları
Özel Mediyaşam Hastanesinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -