Özel Mediyaşam Hastanesi

reklam
Bilimsel ve teknolojik gelişmelerle kendini yenileyebilen, çevresiyle rekabet edebilen, bölgesinde en itibarlı ve tercih edilerek ilklere imza atan hastane olmak.Takım ruhu içinde çalışarak, adil hizmet sunan, objektif yönetim anlayışına sahip, yeniliklerde öncü, güler yüzlü, Hasta ve Çalışan Odaklı Sağlık Hizmeti Sunmak.
Özel Mediyaşam Hastanesi Hakkında İçerikler
Özel Mediyaşam Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres Adres:Karşıyaka M. İstiklal C. No:46 Korkuteli, Antalya
TelefonTel:0 (242) 643 40 03 – 05
FaxFax:0 (242) 643 42 41
E-MailE-Mail:info@mediyasam.com
Özel Mediyaşam Hastanesi Nerede
Özel Mediyaşam Hastanesi Randevu Alma
Özel Mediyaşam Hastanesinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Mediyaşam Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Mediyaşam Hastanesinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Mediyaşam Hastanesi Bölümleri ve Servisleri
Acil Servis ve Ambulans Hizmetleri,Anestezi ve Reanimasyon,Beslenme ve Diyet,Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları,Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon,Genel Cerrahi,Göz Hastalıkları,İç Hastalıkları,Kadın Hastalıkları ve Doğum,Kulak Burun Boğaz,Nöroloji,Ortopedi ve Travmatoloji,Üroloji (Bevliye)
Özel Mediyaşam Hastanesi Doktorları
Özel Mediyaşam Hastanesinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
reklam
Özel Üromar Üroloji Dal Merkezi - Özel İzmir Üroloji Merkezi - Özel Damla Üroloji Merkezi - Özel Forte Üroloji Merkezi - Özel Intertıp Üroloji Kliniği - Özel Biosan Polikliniği - Özel Avrasya Taş Kırma Merkezi - Özel Hattat Klinik - Özel Güven Üroloji Merkezi - Özel Akdeniz Üroloji Merkezi -