Özel IDC Akdeniz Diyaliz Merkezi

Hasta ve çalışan güvenliğini ön planda tutarak kabul edilen standartların üzerinde kaliteli hemodiyaliz uygulamaları gerçekleştirmektir.Bilimsel kurallara dayalı kaliteli, etkili, verimli, adil ve sürdürülebilir hemodiyaliz hizmeti vermek, Hizmet kalitemizi ve performansımızı değişimlere ayak uydurarak sürekli yenilemek, Hasta ve çalışan memnuniyetini değerlendirip, memnuniyet artırıcı tedbirler almaktır.

Özel IDC Akdeniz Diyaliz Merkezi Hakkında İçerikler
Özel IDC Akdeniz Diyaliz Merkezi İletişim Bilgileri

Adres Uncalı Mahallesi, 24. Cd., 07070 Konyaaltı/Antalya  
Telefon (0242) 228 01 12
Fax
E-Mail info@akdenizdiyaliz.com

Özel IDC Akdeniz Diyaliz Merkezi Çalışma Saatleri

Pazartesi 08:30 – 16:00  
Salı 08:30 – 16:00
Çarşamba 08:30 – 16:00
Perşembe 08:30 – 16:00
Cuma 08:30 – 16:00
Cumartesi 08:30 – 16:00
Pazar

Özel IDC Akdeniz Diyaliz Merkezi Nerede
Özel IDC Akdeniz Diyaliz Merkezi Randevu Alma
  Özel IDC Akdeniz Diyaliz Merkezi nden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Özel IDC Akdeniz Diyaliz Merkezi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
  Özel IDC Akdeniz Diyaliz Merkezi nden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak sonuçlarınızı alabilirsiniz.

Özel IDC Akdeniz Diyaliz Merkezi Bölümleri ve Servisleri

-Biyokimya

-Radyoloji

-Mikrobiyoloji

-Hemodiyaliz

-Nefroloji

Özel IDC Akdeniz Diyaliz Merkezi Doktorları
  Özel IDC Akdeniz Diyaliz Merkezi nde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.

Isparta Şarkikaraağaç Dr. Sadettin Bilgiç Devlet Hastanesi - Akçakoca Devlet Hastanesi - Düzce Atatürk Devlet Hastanesi - Özel Oray Diyaliz Merkezi - Özel Düzce Güneş Tıp Merkezi - Düzce Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi - Özel Fizema Tıp Merkezi - Özel Düzce Göz Tıp Merkezi - Çaycuma Devlet Hastanesi - Devrek Devlet Hastanesi -