İnebolu Devlet Hastanesi

İnebolu Devlet Hastanesinin, sağlık hizmetleri sunumunda uygulanacak kalite güvence sistemi dahilinde hasta ve yakınlarının memnuniyetinin en üst seviyede tutulması, personelde kurum kültürü oluşturarak yaptıkları işten gurur duymalarının sağlanması ve deontoloji ilkelerine sadık kalarak çalışanlara hizmet içi eğitim desteğiyle kaliteli sağlık hizmeti sunulması ana misyonumuzdur.Hastanemizin sağlık hizmetleri sunumunda kalite devamlılığını sağlayabilmesi için önceden belirlenmiş, kısa ve uzun vadeli hedeflerin tutturulabilmesi ve kurum bilincinin oluşturulması vizyonumuzdur.

İnebolu Devlet Hastanesi Hakkında İçerikler
İnebolu Devlet Hastanesi İletişim Bilgileri

Adres Musaköy Mücavir Mevkii Şehit Errahmi Yılmazer Cad. No:112 İnebolu / KASTAMONU  
Telefon 0 (366) 811 40 37
Fax 0 (366) 811 31 94
E-Mail inebolu.dh@gmail.com

İnebolu Devlet Hastanesi Çalışma Saatleri

Pazartesi 08:30 – 16:00  
Salı 08:30 – 16:00
Çarşamba 08:30 – 16:00
Perşembe 08:30 – 16:00
Cuma 08:30 – 16:00
Cumartesi
Pazar

İnebolu Devlet Hastanesi Nerede
İnebolu Devlet Hastanesi Randevu Alma
İnebolu Devlet Hastanesinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

İnebolu Devlet Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
İnebolu Devlet Hastanesinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak sonuçlarınızı alabilirsiniz.

İnebolu Devlet Hastanesi Bölümleri ve Servisleri

-Kadın Hastalıkları ve Doğum

-Genel Cerrahi

-Kulak Burun Boğaz (KBB) Kliniği/Polikliniği

-Ortopedi Kliniği/Polikliniği

-Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Kliniği/Polikliniği

-Ağız ve Diş Sağlığı Kliniği/Polikliniği

-İç Hastalıkları Kliniği/Polikliniği

-Diyetisyen

-Psikolog

-Laboratuvarlar

İnebolu Devlet Hastanesi Doktorları
İnebolu Devlet Hastanesinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.

Özel Başak Tıp Merkezi - Cilt (Deri) kanseri nedir? Cilt kanseri belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Rahim (Uterus) kanseri belirtileri nelerdir? - Mesane kanseri nedir? Belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Kolon (Bağırsak) kanseri nedir? Kolon kanseri belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Böbrek kanseri nedir? Belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - ALS hastalığı nedir? Belirtileri ve süreci - Lösemi (Kan kanseri) nedir? Belirti ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Çocukların yaz tatili sevincini arttıracak etkinlikler! - En iyi dostlarımız evcil hayvanlar -