Sinop Türkeli Devlet Hastanesi

KALİTEYİ HER ALANDA BENİMSEMİŞ YÖNETİM ANLAYIŞI İLE SAĞLIK HİZMETLERİNİ EN İYİ ŞEKİLDE GERÇEKLEŞTİREN,TOPLUMUN GÜVENDİĞİ,HASTA VE ÇALIŞAN MEMNUNİYETİ ODAKLI EKİP RUHU İÇİNDE ÇALIŞARAK,HASTA HAKLARINA VE ETİK DEĞERLERE SAYGILI,İNSAN ONURUNA YAKIŞIR,GÜLER YÜZLÜ TARAFSIZ HİZMET SUNAN BİR KURULUŞ OLMAK. HASTANEMİZE BAŞVURAN TÜM BİREYLERE; GÜLER YÜZLÜ, KALİTELİ,HASTA VE ÇALIŞAN HAKLARINA SAYGILI,ÇAĞDAŞ,GÜVENİLİR, İHTİYAÇ VE BEKLENTİLERİN EN KISA SÜREDE KARŞILANDIĞI BİR ORTAMDA, SAĞLIK HİZMETİNDEN EN İYİ ŞEKİLDE YARARLANMASINI SAĞLAMAKTIR.

Sinop Türkeli Devlet Hastanesi Hakkında İçerikler
Sinop Türkeli Devlet Hastanesi İletişim Bilgileri

Adres Tümerkan Mahallesi Teyfik Özcan Sokak No:10 Türkeli/Sinop  
Telefon 0368 671 43 00
Fax 0368 671 38 00
E-Mail sinopdhs6@saglik.gov.tr

Sinop Türkeli Devlet Hastanesi Çalışma Saatleri

Pazartesi 08:30 – 16:00  
Salı 08:30 – 16:00
Çarşamba 08:30 – 16:00
Perşembe 08:30 – 16:00
Cuma 08:30 – 16:00
Cumartesi
Pazar

Sinop Türkeli Devlet Hastanesi Nerede
Sinop Türkeli Devlet Hastanesi Randevu Alma
Sinop Türkeli Devlet Hastanesinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Sinop Türkeli Devlet Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Sinop Türkeli Devlet Hastanesinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak sonuçlarınızı alabilirsiniz.

Sinop Türkeli Devlet Hastanesi Bölümleri ve Servisleri

-DAHİLİYE POLİKLİNİĞİ

-ÇOCUK SAĞLIĞI VE HASTALIKLARI POLİKLİNİĞİ

-DİŞ HEKİMLİĞİ POLİKLİNİĞİ

-ACİL SERVİS

-DAHİLİYE HASTA SERVİSİ

-ÇOCUK SAĞLIĞI VE HASTALIKLARI HASTA SERVİSİ

-DOĞUMHANE

-HEMODİYALİZ SERVİSİ

-STERİLİZASYON BİRİMİ

-RADYOLOJİ BİRİMİ

-LABORATUVAR BİRİMİ

Sinop Türkeli Devlet Hastanesi Doktorları
Sinop Türkeli Devlet Hastanesinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.

Özel Başak Tıp Merkezi - Cilt (Deri) kanseri nedir? Cilt kanseri belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Rahim (Uterus) kanseri belirtileri nelerdir? - Mesane kanseri nedir? Belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Kolon (Bağırsak) kanseri nedir? Kolon kanseri belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Böbrek kanseri nedir? Belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - ALS hastalığı nedir? Belirtileri ve süreci - Lösemi (Kan kanseri) nedir? Belirti ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Çocukların yaz tatili sevincini arttıracak etkinlikler! - En iyi dostlarımız evcil hayvanlar -