Şırnak Cizre Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi

Hastalarımıza daha etkin ve kolay ulaşılabilir, güler yüzlü bir yaklaşımla; modern tıbbi teşhis ve tedavi yöntemlerini uygulayarak sürekli kendini yenileyen bir hizmet verirken, çalışmalarımızın da ihtiyaç ve beklentilerine cevap vermektir.Hastalarımıza daha etkin ve kolay ulaşılabilir, güler yüzlü bir yaklaşımla; modern tıbbi teşhis ve tedavi yöntemlerini uygulayarak sürekli kendini yenileyen bir hizmet verirken, çalışmalarımızın da ihtiyaç ve beklentilerine cevap vermektir.Konusunda uzman,kaliteli verimli her türlü yeniliklere açık,kendini geliştirilebilen,çağdaş güvenilir bir ekiple;hizmetlerimizden yararlanacaklara din,dil ırk ve sosyal sınıf farkı gözetmeden,hasta ve hekim haklarına duyarlı,temel tıbbi kurallara bağlı olarak ve koruyucu tedaviyi ön planda tutarak toplumumuza ağız ve diş sağlığı sunmaktır.

Cizre Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi Hakkında İçerikler
Cizre Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi İletişim Bilgileri

Adres SUR MAHALLESİ HASTANE CADDESİ NO:7 CİZRE DEVLET HASTANESİ YANI CİZRE/ŞIRNAK  
Telefon 0486 616 26 01
Fax
E-Mail

Şırnak Cizre Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi Çalışma Saatleri

Pazartesi 08:30 – 16:00  
Salı 08:30 – 16:00
Çarşamba 08:30 – 16:00
Perşembe 08:30 – 16:00
Cuma 08:30 – 16:00
Cumartesi
Pazar

Cizre Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi Nerede
Cizre Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi Randevu Alma
Şırnak Cizre Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Cizre Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Şırnak Cizre Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak sonuçlarınızı alabilirsiniz.

Cizre Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi Bölümleri ve Servisleri

-Engelli Polikliniği

-Çocuk Polikliniği

Cizre Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi Doktorları
Şırnak Cizre Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.

Isparta Şarkikaraağaç Dr. Sadettin Bilgiç Devlet Hastanesi - Akçakoca Devlet Hastanesi - Düzce Atatürk Devlet Hastanesi - Özel Oray Diyaliz Merkezi - Özel Düzce Güneş Tıp Merkezi - Düzce Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi - Özel Fizema Tıp Merkezi - Özel Düzce Göz Tıp Merkezi - Çaycuma Devlet Hastanesi - Devrek Devlet Hastanesi -