Hatay Yayladağı Devlet Hastanesi

Sağlıklı yaşamın tüm insanların temel hakkı olduğu inancı ve anlayışı içinde, bilimsel çalışmaları takip eden ve eğitimli per­soneli ile bunu destekleyen, hizmet alanların ve çalışanların memnuniyetini ön planda tutan, sağlık hizmetlerini kaliteli ve zamanında sunan, çevreye ve in­sana saygılı, eşit, ilgili, anlayışlı ve güler yüzlü hizmet veren bir sağlık kuruluşu olmaktır.Güveni,saygınlığı ve hasta mahremiyetini temel ilke edinmiş, , hastane kalite standartlarına uygun hizmet veren ve kurumsal kimliği ile öne çıkan, bölgesinde tercih edilen bir sağlık kurumu olmaktır.

Yayladağ Devlet Hastanesi Hakkında İçerikler
Yayladağ Devlet Hastanesi İletişim Bilgileri

Adres Tutlubahçe Mah., Muradiye Cad., No:15, Yayladağı, Hatay, Türkiye  
Telefon  0 326 471 33 35
Fax 0 326 47131 55
E-Mail yayladagidh.saglik.gov.tr

Hatay Yayladağı Devlet Hastanesi Çalışma Saatleri

Pazartesi 08:30 – 16:00  
Salı 08:30 – 16:00
Çarşamba 08:30 – 16:00
Perşembe 08:30 – 16:00
Cuma 08:30 – 16:00
Cumartesi
Pazar

Yayladağ Devlet Hastanesi Nerede
Yayladağ Devlet Hastanesi Randevu Alma
  Yayladağ Devlet Hastanesinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Yayladağ Devlet Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Yayladağ Devlet Hastanesinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak sonuçlarınızı alabilirsiniz.

Yayladağ Devlet Hastanesi Bölümleri ve Servisleri

-İÇ HASTALIKLARI

-GENEL CERRAHİ

-ÇOCUK SAĞLIĞI VE HASTALIKLARI

-DİŞ HASTALIKLARI VE SAĞLIĞI

-Dt.Kostantin BALIKÇIOĞLU

-KADIN HASTALIKLARI VE DOĞUM

-AİLE HEKİMLİĞİ

-ACİL POLİKLİNİK,

Yayladağ Devlet Hastanesi Doktorları
  Yayladağ Devlet Hastanesinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.

Isparta Şarkikaraağaç Dr. Sadettin Bilgiç Devlet Hastanesi - Akçakoca Devlet Hastanesi - Düzce Atatürk Devlet Hastanesi - Özel Oray Diyaliz Merkezi - Özel Düzce Güneş Tıp Merkezi - Düzce Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi - Özel Fizema Tıp Merkezi - Özel Düzce Göz Tıp Merkezi - Çaycuma Devlet Hastanesi - Devrek Devlet Hastanesi -