Gördes Devlet Hastanesi

Ulaşılabilir sağlık hizmeti sunarak, en üst düzeyde güven ve hizmetleriyle mutluluk veren bir sağlık kurumu olmaktır.Toplumun yaşam kalitesini yükseltmek, hasta-çalışan memnuniyetini arttırmak için; ölçülebilir, hasta haklarına saygılı, güler yüzlü, sıcak ve temiz bir ortamda sağlık hizmeti sunmak ve sunulan hizmetin kalitesini sürekli arttırmak ve geliştirmektir.

Gördes Devlet Hastanesi Hakkında İçerikler
Gördes Devlet Hastanesi İletişim Bilgileri

Adres Uzunçam Mahallesi Orman İşletme Küme Evleri Yanı No:24 45750 Gördes/MANİSA  
Telefon 0236 547 1015
Fax 0236 547 2326
E-Mail manisadhs5@saglik.gov.tr

Gördes Devlet Hastanesi Çalışma Saatleri

Pazartesi 08:30 – 16:00  
Salı 08:30 – 16:00
Çarşamba 08:30 – 16:00
Perşembe 08:30 – 16:00
Cuma 08:30 – 16:00
Cumartesi
Pazar

Gördes Devlet Hastanesi Nerede
Gördes Devlet Hastanesi Randevu Alma
Gördes Devlet Hastanesi nden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Gördes Devlet Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Gördes Devlet Hastanesi nden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak sonuçlarınızı alabilirsiniz.

Gördes Devlet Hastanesi Bölümleri ve Servisleri

-Radyoloji

-Laboratuvar

-Evde Sağlık Hizmetleri

-Diyaliz Ünitesi

-Servisler

-Poliklinikler

-Eczane

-Sterilizasyon Ünitesi

-Ameliyathane

-Doğumhane

-Kan Transfüzyon Merkezi

-Diyet Birimi

Gördes Devlet Hastanesi Doktorları
Gördes Devlet Hastanesi nde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.

Özel Başak Tıp Merkezi - Cilt (Deri) kanseri nedir? Cilt kanseri belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Rahim (Uterus) kanseri belirtileri nelerdir? - Mesane kanseri nedir? Belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Kolon (Bağırsak) kanseri nedir? Kolon kanseri belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Böbrek kanseri nedir? Belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - ALS hastalığı nedir? Belirtileri ve süreci - Lösemi (Kan kanseri) nedir? Belirti ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Çocukların yaz tatili sevincini arttıracak etkinlikler! - En iyi dostlarımız evcil hayvanlar -