Demirci Devlet Hastanesi

İnsan ve hasta haklarına saygılı, mevzuatlara uygun, gelişime açık, halkımızın beklentilerini ve isteklerini gelişen teknolojiler ve uluslararası standartlar çerçevesinde karşılayan, hastalarımızın memnuniyeti ve güveni ile tercih edilen sağlık kuruluşu olmak, bunun için var olan tüm teknolojik yenilikleri takip ederek kaliteli hizmet sunularak hastalarımıza kesintisiz ve ayrım yapmadan çağdaş metotları kullanarak teşhis, tedavi ve bakım hizmetlerini üst düzeyde karşılamak temel amacımızdır.Sağlık hizmeti sunumunda kalite standartlarını yakalayarak hasta memnuniyetini yükseltmeyi ve bölge çapında örnek hastane olmaktır.

Demirci Devlet Hastanesi Hakkında İçerikler
Demirci Devlet Hastanesi İletişim Bilgileri

Adres Dr Mehmet AKARSU Mah.Nurullah Doğruel Bulvarı No:25 DEMİRCİ  
Telefon 0 236 462 13 08
Fax 0 236 462 14 70
E-Mail info@demircidh.saglik.gov.tr manisadhs4@saglik.gov.

Demirci Devlet Hastanesi Çalışma Saatleri

Pazartesi 08:30 – 16:00  
Salı 08:30 – 16:00
Çarşamba 08:30 – 16:00
Perşembe 08:30 – 16:00
Cuma 08:30 – 16:00
Cumartesi
Pazar

Demirci Devlet Hastanesi Nerede
Demirci Devlet Hastanesi Randevu Alma
Demirci Devlet Hastanesi nden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Demirci Devlet Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Demirci Devlet Hastanesi nden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak sonuçlarınızı alabilirsiniz.

Demirci Devlet Hastanesi Bölümleri ve Servisleri

-İÇ HASTALIKLARI (DAHİLİYE)1-2

-ÇOCUK HASTALIKLARI 1-2

-GENEL CERRAHİ 1-2

-ORTOPEDİ VE TRAVMATOLOJİ

-KULAK-BURUN-BOĞAZ

-FİZİK TEDAVİ REHABİLİTASYON

-GÖZ HASTALIKLARI

-ÜROLOJİ

-KADIN HASTALIKLARI VE DOĞUM

-KARDİYOLOJİ

-AĞIZ VE DİŞ HASTALIKLARI

-EVDE SAĞLIK HİZMETLERİ

-HEMODİYALİZ (NEFROLOJİ)

-ACİL SERVİS

-DİYETİSTEN

-PSİKOLOG

-PSİKİYATRİ

Demirci Devlet Hastanesi Doktorları
Demirci Devlet Hastanesi nde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.

Özel Başak Tıp Merkezi - Cilt (Deri) kanseri nedir? Cilt kanseri belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Rahim (Uterus) kanseri belirtileri nelerdir? - Mesane kanseri nedir? Belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Kolon (Bağırsak) kanseri nedir? Kolon kanseri belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Böbrek kanseri nedir? Belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - ALS hastalığı nedir? Belirtileri ve süreci - Lösemi (Kan kanseri) nedir? Belirti ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Çocukların yaz tatili sevincini arttıracak etkinlikler! - En iyi dostlarımız evcil hayvanlar -