Eşme Devlet Hastanesi

Toplumun beklentileri ile hastalarımızın sağlık ihtiyaçlarını karşılayabilen, çağdaş bir yönetim sistemi ile tercih edilen bir sağlık kuruluşu olmaktır.Etik değerlere bağlı, hasta haklarına saygılı, erişilebilir, güvenli ve hasta odaklı sağlık hizmetlerini bölge halkına sunmaktır.
Eşme Devlet Hastanesi Hakkında İçerikler
Eşme Devlet Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres Adres:İstasyon Mahallesi Gülmezoğlu Cad. No:106 64600 Eşme/Uşak
Telefon Tel:0276 414 19 28
Fax Fax:0276 414 4413
E-Mail E-Mail:usakdhs2@saglik.gov.tr
Eşme Devlet Hastanesi Nerede
Eşme Devlet Hastanesi Randevu Alma
Etimessgut Eşme Devlet Hastanesi nden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Eşme Devlet Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Etimessgut Eşme Devlet Hastanesi nden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Eşme Devlet Hastanesi Bölümleri ve Servisleri
ACİL SERVİS, AMELİYATHANE, DAHİLİYE SERVİSİ, AİLE HEKİMLİĞİ SERVİSİ, GENEL CERRAHİ SERVİSİ, ÇOCUK SERVİSİ, KADIN DOĞUM SERVİSİ, DİŞ POLİKLİNİĞİ
Eşme Devlet Hastanesi Doktorları
Etimessgut Eşme Devlet Hastanesi nde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -