Selendi Devlet Hastanesi

T.C. Sağlık Bakanlığı’nın politikaları ve mevzuatı doğrultusunda, etik ilkelere bağlı kalarak insana ve çevreye saygılı,Kalite kültürünü tüm uygulamalarda yaşama geçiren, hasta haklarına saygılı, hastane hizmetlerini ileri tıbbi, teknolojik ve idari uygulamalar ile uluslar arası standartlarda gerçekleştiren, toplumun özlediği, güvenilir, kaliteli, verimli ve tercih edilen referans bir hastane olmaktır.nitelikli sağlık hizmeti vermektir.

Selendi Devlet Hastanesi Hakkında İçerikler
Selendi Devlet Hastanesi İletişim Bilgileri

Adres Şerefiye Mah. Mehmet Akif Ersoy Cad. 49/A Selendi Devlet Hastanesi 45970 Selendi / MANİSA  
Telefon (0236) 788 13 70
Fax (0236) 788 10 70
E-Mail

Selendi Devlet Hastanesi Çalışma Saatleri

Pazartesi 08:30 – 16:00  
Salı 08:30 – 16:00
Çarşamba 08:30 – 16:00
Perşembe 08:30 – 16:00
Cuma 08:30 – 16:00
Cumartesi
Pazar

Selendi Devlet Hastanesi Nerede
Selendi Devlet Hastanesi Randevu Alma
Selendi Devlet Hastanesi nden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Selendi Devlet Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Selendi Devlet Hastanesi nden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak sonuçlarınızı alabilirsiniz.

Selendi Devlet Hastanesi Bölümleri ve Servisleri

-Dahiliye Polikliniği

-Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Polikliniği

-Genel Diş Polikliniği 1

-Genel Diş Polikliniği 2

-Göz Polikliniği

-Genel Diş Polikliniği 3

-Evde Sağlık Hizmetleri Birimi

Selendi Devlet Hastanesi Doktorları
Selendi Devlet Hastanesi nde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.

Özel Başak Tıp Merkezi - Cilt (Deri) kanseri nedir? Cilt kanseri belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Rahim (Uterus) kanseri belirtileri nelerdir? - Mesane kanseri nedir? Belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Kolon (Bağırsak) kanseri nedir? Kolon kanseri belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Böbrek kanseri nedir? Belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - ALS hastalığı nedir? Belirtileri ve süreci - Lösemi (Kan kanseri) nedir? Belirti ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Çocukların yaz tatili sevincini arttıracak etkinlikler! - En iyi dostlarımız evcil hayvanlar -