A.E.M. Bilim Çocuk Kliniği

A.E.M. Bilim Çocuk Kliniği iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) yukarıda verilmiştir. A.E.M. Bilim Çocuk Kliniği, Uşak şehrinde Çocuk hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

A.E.M. Bilim Çocuk Kliniği Hakkında İçerikler
A.E.M. Bilim Çocuk Kliniği İletişim Bilgileri

Adres İslice Mahallesi Gümüş Sk. No:19 Uşak/Merkez  
Telefon 0 (276) 223-7553
Fax
E-Mail

A.E.M. Bilim Çocuk Kliniği Çalışma Saatleri

Pazartesi 08:30 – 16:00  
Salı 08:30 – 16:00
Çarşamba 08:30 – 16:00
Perşembe 08:30 – 16:00
Cuma 08:30 – 16:00
Cumartesi 08:30 – 16:00
Pazar

A.E.M. Bilim Çocuk Kliniği Nerede
A.E.M. Bilim Çocuk Kliniği Randevu Alma
A.E.M. Bilim Çocuk Kliniğinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

A.E.M. Bilim Çocuk Kliniğii Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
A.E.M. Bilim Çocuk Kliniğinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak sonuçlarınızı alabilirsiniz.

A.E.M. Bilim Çocuk Kliniği Bölümleri ve Servisleri

-Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları

-Kadın Hastalıkları ve Doğum

-Radyoloji

-Mikrobiyoloji

A.E.M. Bilim Çocuk Kliniğii Doktorları
A.E.M. Bilim Çocuk Kliniğinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.

Özel Başak Tıp Merkezi - Cilt (Deri) kanseri nedir? Cilt kanseri belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Rahim (Uterus) kanseri belirtileri nelerdir? - Mesane kanseri nedir? Belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Kolon (Bağırsak) kanseri nedir? Kolon kanseri belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Böbrek kanseri nedir? Belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - ALS hastalığı nedir? Belirtileri ve süreci - Lösemi (Kan kanseri) nedir? Belirti ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Çocukların yaz tatili sevincini arttıracak etkinlikler! - En iyi dostlarımız evcil hayvanlar -