Sarıgöl Devlet Hastanesi

Teşhis ve tedaviye yönelik verilen tüm hizmetlerin standartlarının yükseltilerek, profesyonel yöneticileri ve nitelikli çalışanları ile bölgesinde ilk tercih edilen güvenilir sağlık merkezi olmaktır. Acil, ayaktan ve yatan hastalarının bakım, teşhis ve tedavilerinde hasta güvenliği, çalışan güvenliği, hasta memnuniyeti ve çalışan memnuniyetini esas alan kaliteli sağlık hizmetini sunmaktır.

Sarıgöl Devlet Hastanesi Hakkında İçerikler
Sarıgöl Devlet Hastanesi İletişim Bilgileri

Adres Siteler Mah. Alaşehir Cad. No:100 Sarıgöl/MANİSA  
Telefon 0.236 867 1099
Fax 236 867 2310
E-Mail manisadhs11@saglik.gov.tr

Sarıgöl Devlet Hastanesi Çalışma Saatleri

Pazartesi 08:30 – 16:00  
Salı 08:30 – 16:00
Çarşamba 08:30 – 16:00
Perşembe 08:30 – 16:00
Cuma 08:30 – 16:00
Cumartesi
Pazar

Sarıgöl Devlet Hastanesi Nerede
Sarıgöl Devlet Hastanesi Randevu Alma
  Sarıgöl Devlet Hastanesi nden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Sarıgöl Devlet Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Sarıgöl Devlet Hastanesi nden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak sonuçlarınızı alabilirsiniz.

Sarıgöl Devlet Hastanesi Bölümleri ve Servisleri

-Dahiliye Poliklinik

-Hariciye Poliklinik

-Kadın Doğum Poliklinik

-Çocuk Poliklinik

-Diş Poliklinikleri,

Sarıgöl Devlet Hastanesi Doktorları
Sarıgöl Devlet Hastanesi nde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.

Özel Başak Tıp Merkezi - Cilt (Deri) kanseri nedir? Cilt kanseri belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Rahim (Uterus) kanseri belirtileri nelerdir? - Mesane kanseri nedir? Belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Kolon (Bağırsak) kanseri nedir? Kolon kanseri belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Böbrek kanseri nedir? Belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - ALS hastalığı nedir? Belirtileri ve süreci - Lösemi (Kan kanseri) nedir? Belirti ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Çocukların yaz tatili sevincini arttıracak etkinlikler! - En iyi dostlarımız evcil hayvanlar -