Emet Dr.Fazıl Doğan Devlet Hastanesi

Hastanemize başvuran tüm hasta ve yakınlarına; güler yüzlü güvenilir bir ortamda, etik ilkelere bağlı, hasta haklarına saygılı, ihtiyaç ve beklentilerinin en kısa sürede karşılandığı, kaliteli sağlık hizmeti sunmak.Teşhis ve tedavide tıbbi ve teknolojik gelişmeleri takip eden,kalite standartları doğrultusunda çalışmalarını sürdüren, Hasta ve çalışan memnuniyeti odaklı, güvenilir, öncü bir kurum olmak.

Emet Dr. Fazıl Doğan Devlet Hastanesi Hakkında İçerikler
Emet Dr. Fazıl Doğan Devlet Hastanesi İletişim Bilgileri

Adres Cumhuriyet Mah.Hasan DEMİRSÖZ Cad.No:10, Emet Devlet Hastanesi, 43700 Emet/Kütahya  
Telefon 0.274 461 3026
Fax 0.274 461 3383
E-Mail kutahyadhs4@saglik.gov.tr

Emet Dr.Fazıl Doğan Devlet Hastanesi Çalışma Saatleri

Pazartesi 08:30 – 16:00  
Salı 08:30 – 16:00
Çarşamba 08:30 – 16:00
Perşembe 08:30 – 16:00
Cuma 08:30 – 16:00
Cumartesi
Pazar

Emet Dr. Fazıl Doğan Devlet Hastanesi Nerede
Emet Dr. Fazıl Doğan Devlet Hastanesi Randevu Alma
Emet Dr.Fazıl Doğan Devlet Hastanesinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Emet Dr. Fazıl Doğan Devlet Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Emet Dr.Fazıl Doğan Devlet Hastanesinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak sonuçlarınızı alabilirsiniz.

Emet Dr. Fazıl Doğan Devlet Hastanesi Bölümleri ve Servisleri

-DİŞ POLİKLİNİKLERİ

– İÇ HASTALIKLARI

-KADIN HASTALIKLARI VE DOĞUM POLİKLİNİKLERİ

Emet Dr. Fazıl Doğan Devlet Hastanesi Doktorları
Emet Dr.Fazıl Doğan Devlet Hastanesinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.

Özel Başak Tıp Merkezi - Cilt (Deri) kanseri nedir? Cilt kanseri belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Rahim (Uterus) kanseri belirtileri nelerdir? - Mesane kanseri nedir? Belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Kolon (Bağırsak) kanseri nedir? Kolon kanseri belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Böbrek kanseri nedir? Belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - ALS hastalığı nedir? Belirtileri ve süreci - Lösemi (Kan kanseri) nedir? Belirti ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Çocukların yaz tatili sevincini arttıracak etkinlikler! - En iyi dostlarımız evcil hayvanlar -