Hisarcık Devlet Hastanesi

Çağımızın gerektirdiği bilgi ve teknolojiyi kullanarak, hasta ve çalışan güvenliği ile memnuniyeti ön planda tutan bir anlayışla, etik kurallara bağlı, çalışanlarımızın hizmet sunmaktan onur duyduğu bir kuruluş olmak ve sağlık hizmetlerini ekip ruhuyla en yüksek kalitede, kesintisiz olarak toplumun tüm kesimlerine aktarabilmektir.Sağlık hizmeti sunumunda ileri teknolojiyi kullanarak, bölgede itibarı yüksek, kurumsallaşmış ve yeni uygulamalarda öncü bir sağlık kuruluşu olmaktır.

Hisarcık Devlet Hastanesi Hakkında İçerikler
Hisarcık Devlet Hastanesi İletişim Bilgileri

Adres Yenidoğan Mahallesi Mimarsinan caddesi No:1 Hisarcık /KÜTAHYA  
Telefon 0 274 481 4851
Fax 0 274 481 4852
E-Mail kutahya.hisarciktsm@saglik.gov.tr

Hisarcık Devlet Hastanesi Çalışma Saatleri

Pazartesi 08:30 – 16:00  
Salı 08:30 – 16:00
Çarşamba 08:30 – 16:00
Perşembe 08:30 – 16:00
Cuma 08:30 – 16:00
Cumartesi
Pazar

Hisarcık Devlet Hastanesi Nerede
Hisarcık Devlet Hastanesi Randevu Alma
Hisarcık Devlet Hastanesinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Hisarcık Devlet Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Hisarcık Devlet Hastanesinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak sonuçlarınızı alabilirsiniz.

Hisarcık Devlet Hastanesi Bölümleri ve Servisleri

-Acil Servis

-Acil Servis Hizmetlerimiz

-Laboratuvar hizmetleri

-Ağız ve Diş Sağlığı Hizmetleri

Hisarcık Devlet Hastanesi Doktorları
Hisarcık Devlet Hastanesinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.

Isparta Şarkikaraağaç Dr. Sadettin Bilgiç Devlet Hastanesi - Akçakoca Devlet Hastanesi - Düzce Atatürk Devlet Hastanesi - Özel Oray Diyaliz Merkezi - Özel Düzce Güneş Tıp Merkezi - Düzce Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi - Özel Fizema Tıp Merkezi - Özel Düzce Göz Tıp Merkezi - Çaycuma Devlet Hastanesi - Devrek Devlet Hastanesi -